Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő rosacea tünetek...

Kezdődő rosacea tünetek enyhítésére milyen gyógyszer használ (27/F)?

Figyelt kérdés

Nálam is hőingadozás, fizikai igénybevétel, stressz és alkohol vagy meleg, esetleg fűszeres ételek fogyasztásakor szokott előjönni, mint a legtöbb embernél.


Esztétikailag nem zavarna annyira, de ilyenkor olyan érzésem van, mint ha jól pofon vágtak volna: szó szerint betagad az arcom és és gyakorlatilag "lángol" mindkét oldalon.


Sajnos a szemeim környékére is kiterjedt valamilyen szinten: gyakran érzek, kellemetlen, szúró, száraz érzést mindkét szemem alatt, ezért gyakran szoktam vízzel öblögetni a szememet (sajnos emiatt már félig-meddig tényleg kiszáradt a bőröm a szemem alatt) és lila karikák is jelentkeztek.


A bedagadt arcommal és a karikás szemeimmel gyakran úgy nézek ki, mint akit alaposan agyonvertek, ez pedig nem mindig túl jó. :P


Én se az SZTK-ban sem a háziorvosban nem bízok (ugyanis sz*rnak az ember fejére, lehet bármilyen gondja).


Tudna valaki valamilyen tanácsot adni, amivel otthon esetleg tudnám kúrálni magamat?


2018. márc. 30. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a gluténmentességre szavazok!

2019. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!