Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja? Mostanában...

Mi okozhatja? Mostanában rengetegszer fordul velem elő, hogy ájulás közeli állapotban vagyok.16/l

Figyelt kérdés
Régebben csak akkor történt velem ilyen, amikor hirtelen keltem fel fekvésből, vagy ülésből, de mostanában már edzés közben is rosszul vagyok. Hirtelen nyomást érzek a fejemben, iszonyúan elkezdek izzadni, minden végtagom remeg és fekete pontokat látok, vagy minden elsötétül. Néha segít, ha visszafekszek, de mostanában még azután is perceken keresztül rosszul érzem magam és remegek. A vérnyomásomat szoktam pár havonta mérni, de mindig rendben van. Lehetséges, hogy köze van ahhoz, hogy gyakran fáj a derekam/gerincem?

2018. máj. 25. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérnyomást nem pár havonta kell mérni, hanem legalább naponta 3x, de a legjobb az lenne, ha kérnél beutalót a kardiológiára és rendesen kivizsgálnának. Egy 24 órás vérnyomásmérés sem ártana.
2018. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cukrod is leeshet, ugyan ilyen tüneteket okoz. Dokinak mond el, és kérj kivizsgálást.
2018. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!