Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek is volt ilyen? Van...

Nektek is volt ilyen? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Találtam egy csomot kb egy bete a nyakamon. Kb 1,5-2 centis. Szabad szemmel nem lathato csak kitapinthato. Mozog ide-oda. Fajdalmatlan. Mi lehet ez? Beteg nem voltam mostanaban.
2018. jún. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen.
2018. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1,5-2centis az azért elég nagy.

Nem becsülöd te azt túl?

De viszont 1hét az semmi idő, nekem kb 7hónapja van egy 4mm-s nyirokcsomó mind 2fülem mögött, eddig vérvételen voltam csak miatta, remélem semmi komoly.

Szerintem várj vele még pár napot, esetleg ha érzed hogy nőtt menj orvoshoz.

Lehet hogy nem voltál beteg, de attólmég védekezhet a szervezeted úgy, hogy észre sem veszed.

2018. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem van ez 1,5 cm. Neked kitapinthato a fuled mogott? Mozgathato? Mert a fulemnel is van egy csomo de nem a fulem mogott kozvetlen hanem kicsit hatrebb es lejjebb. Ez nem mozgathato, eleg jol erezheto.
2018. jún. 5. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosodnak mutasd meg!
2018. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kitapintható, és valamikor pár napig eltűnik, aztán újra előjön, aha, nekem a fülem mögött van.

Neked a füled alatt, ottis szokott lenni egy jellegzetes nyirokcsomó..

Menj el orvoshoz, tapintásból érezni szokták legfőképp, hogy komoly-e vagy sem, de szerintem biztos hogy elküld vérvételre.Legalábbis a nyirokcsomós panaszokkal elszoktak.

2018. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!