Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem itt kéne kiírnom, hanem orvoshoz kell menni, tizstában vagyok vele, hogy ezek lesznek az első válaszok, holnap megyek is, csak azért írok ide, hogy nektek mi a véleményetek róla.

Szóval..már ezelőtt egy hónapja vette észre a barátnőm, hogy kezd bedagadni a lábam és meg is néztük, hogy ha belenyomjuk az ujjunkat, akkor ott marad e a nyoma. Hát ott maradt. Nem tulajdonítottunk neki (vagyis inkább én) nagy figyelmet. Aztán már most nem kell erősen lenyomni (akkor erősen kellett),hogy lásd ott van a fehér folt..és a kezeim,az arcom,a bokám is, jóformán minden meg van dagadva. Magyarán összefoglalva elvileg ödéma (vizesedés). Csak azt nem tudjuk,hogy mitől lehet. Akinek volt már ilyen, az leírná hogy neki mitől volt esetleg? Vagy akár ha valakinek volt valami barátja/barátnője/ismerőse, akinek szintén ilyen panaszai voltak? Azok írják már le nagyon szépen kérem, csak hogy tudjam mire számítsak holnap..


2018. jún. 10. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet vénás elégtelenség, szívelégtelenség, veseelégtelenség, stb.
2018. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha,szóval akkor jó sok oka lehet..

Csak nagyon parázok,hogy mit fog mondani az orvos.

2018. jún. 11. 06:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!