Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6 mentális betegségem van....

6 mentális betegségem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy nem átlagos srác vagyok, eddigi életem utolsó pár évében nagyon rosszul éreztem magam. Nem tudtam, hogy miről van szó de mikor megnéztem egy youtube videót, a mentális betegségekről egyesével külön utánuk néztem és 6-öt találtam. Szülőkkel nem osztok meg magamról semmit(maguknak köszönhetik), pszichológushoz nem akarok menni, és most már baráttal sem tudom megosztani ezeket.

A mentális betegségek pedig: Szenvedély betegség, ADHD, generalizált szorongás, bipoláris zavarok, obszesszív-kompulzív személyiségzavar, Disszociatív személyiségzavar. Kerestem már gyógymódokat de mindenhez pszichológus kell. Mit tudok magam tenni?



2018. júl. 3. 13:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gyujts meg egy parat, utanna irj a guinness world records-nak.
2018. aug. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nincsen sem személyiség zavarod, sem ADHD-d, sem bipoláris zavarod.

Amiket ezekhez leírtál tüneteidnek, azok hétköznapi dolgok. Megvannak bennem és (feltételezem) a többi válaszolóban is.

A szorongásban nen vagyok teljesen biztos, hogy az normális. De ugyanúgy meg van bennem is.

Az utcán másodpercenként fordulok hátra, hogy követ e valaki. Ha olvasok a könyvtárban szintén. Ezt a körülöttem levők, hozzám közelállók tudják és egyetértünk abban, hogy egyszerűen csak túl parás vagyok.


Ha valamilyen betegséged mégis van, az a hipochondria.


Hidd el, ha én elhinném azokat a dolgokat amikkel a google diagnosztizál akkor már pánikbetegtől kezdve minden is lennék.

De mint mondtam parás vagyok, szóval nem is nagyon hagyom a google-nek hogy diagnosztizáljon engem.


Ajánlom, te se tedd.:)

2021. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!