Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegségem...

Milyen mentális betegségem lehet ezek alapján?

Figyelt kérdés

Próbálom összeszedni azokat a dolgokat, amelyek jellemzőek rám.


Elsősorban nem vagyok egy társasági ember. Nagyon szorongok az emberek között és nem megy a kommunikáció, nem igazán tudom kifejezni magam, és egyszerűen szerencsétlennek érzem magam ha társaságban vagyok.


Nem igazán merek elmenni sehova sem, mert félek hogy meglátnak az emberek és kinevetnek, pedig nem lenne miért.


Alapból ha ismeretlen emberek között vagyok iszonyú zavart és önbizalomhiányt érzek magamban.


Soha nem tudtam kialakítani egy emberi kapcsolatot sem még.


Átlag alatti szellemi képességekkel rendelkezem: a memóriám átlagos, a tanulási képességeim gyengék, nem látom az összefüggéseket, amit egy átlag ember lát, vagy csak nagyon lassan fogom fel.


Iszonyú ügyetlen vagyok, és a hétköznapi egyszerű dolgok komoly problémát jelentenek. Például feltudok öltözni, de egy öv befűzése a farmerbe gondot jelent, egyszerűen nem értem hogy hogyan kell.


2018. ápr. 16. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe autizmus.
2018. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Lehet például Asperger szindróma is, de lehet hogy szimplán csak borzalmasan önbizalomhiányos vagy.

Amúgy rám is igazak ugyanezek a dolgok amiket leírtál..

De lehet dolgozni, javítani ezeken.

2018. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valami az autizmus spektrumon.
2018. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!