Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktóz és glutén érzékenyek!...

Laktóz és glutén érzékenyek! Ti mit szoktatok enni? Cukrosat sem ehetek sajnos:- (

Figyelt kérdés
Marad a hús,zöldség,gyümölcs? Ételallergiás vagyok, mellesleg a cukor is tiltólistán van.Tudna valaki ételt ajánlani?

2012. szept. 14. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Kenyeret azért süthetsz, meg ha helyettesíted a tejet valamivel, akkor sok minden szóba jöhet! Palacsinta is pl. Liszterzekeny.hu-n nézz körül és kérj tanácsot, vannak sokan, akik liszt és laktózérzékenyek is! A laktózérzékenység egyébként helyrejöhet idővel!

Mióta diétázol? Mennyi idős vagy? Melyik volt előbb? A laktóz vagy a glutén érzékenység?

Üdv: 31 éves LÉ, mellesleg tejeset sem eszem sokat, mert problémát okoz...

2012. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andrea Ilona ***** válasza:
Liszt helyett én csicseriborsót szoktam leáztatni, megdarálni kávédarálóval. kapható is, de ne azt vedd, mert nem áztatják előtte, és benne marad a fuzin nevű méreganyag ami minden hüvelyesben van. A nyírfacukor nem olcsó, de tökéletes megoldás. Kifejezetten gyógyít több betegséget. Nézz szét, van ahol 4 ezer fölött adják, de kapni 1700 körül is. Hósból is kerüld a csirkét, mert olyan táppal etetik, ami miatt csontizületi degenerációkat okoz később. Ha kell még tanács: www.organa.hu és ott találsz
2012. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] Ez nem fogyókúra, hanem gluténmentes diéta, stb stb. Érdemes megnézni.
2012. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én is a paleo diétát javasolnám, mert az pont ezt az irányt követi.

Én is így eszek és csak úgy tűnik nehéz tartani...de baromi finom és jókat lehet enni, akár édességet is...amik olyan cukorból készülnek, amik nem emelik a vércukrot, theát cukrosok is ehetik (én is az vagyok).

Csak javasolni tudom :-)!

2013. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!