Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Utalhat ez férgességre?

Utalhat ez férgességre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi két hónapban furcsa dolgokat tapasztaltam magamon. Puffadok,szeles vagyok és egy kicsit fogytam is,hascsikarás.Az étvàgyam viszont nem nőtt. Olvastam,hogy a férgesség tünetéhez hozzátartozik az ánuszviszketés. Nekem nem viszket. Egyszer sem viszketett. A székletemben sosem láttam petét vagy ahhoz hasonló dolgot,illetve kifeljődött példányt sem. A biztonság kedvéért vettem Vermox tablettát. Beszedtem és azután sem találtam semmit a székletemben. Más állhat a háttérben? Előre is köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 21. 18:47
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez inkább étkezési probléma.

Változik az ember és a szervezet is, szóval lehet, hogy már máshogy kellene étkezned és nem inni pl. szénsavas dolgokat, vagy a glutént kivonni az étrendből, az is okozhatja. Akár lehet tejérzékenység is, sok minden, ezt inkább ki kell vizsgáltatni.

2018. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!