Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Jó pár hete néha rám jön a rosszullét (hányinger, hányás), volt, hogy úgy kellett haza vinni autoval annyira rosszul lettem hirtelen üzletből haza fele és nem értem miért. Antibiotikumot szedek az arcom miatt (bőr orvos írta fel és tényleg segít), persze probiotikummal szoval nemtudom mennyire lehet köze hozzá, én eddig azt hittem csak akkor lehet hányinger meg hányás ha nem szedünk probiotikumot az antibiotikum mellé. Esetleg nemtudom még a fogamzásgátlónak mennyi köze lehet hozzá, azt is az arcom miatt szedem bár nem sokat segitett, ezért lett felírva az antibiotikum, viszont a nőgyógyász mondta hogy továbbra is szednem. Arra nem lehet fogni hogy esetleg alkohol miatt mert nem iszom.

Valakinek tipp?

Gondoltam elmegyek majd dokihoz, de ahogy ismerem csak bunkózni fog és rávágja, hogy maradjak otthon pihenni. Pedig nem mintha nem azt csináltam volna eddig.



2018. aug. 2. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót nem értem miért szedeti veled a nőgyógyász, ha nincs párkapcsolatod, hagyd abba, csak pénzkidobás. Az antibiotikum mellé próbálj meg gyomorvédőt szedni, gyógyszertárban tudnak segíteni.
2018. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!