Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanás? Allergia?

Pattanás? Allergia?

Figyelt kérdés
A mai napon a jobb orcámon kijöttek ilyen kis pattanás szerű kiütések. Reggel éreztem hogy viszket, és amikor megnéztem a tükörbe láttam, hogy tele van pici dudorokkal. Érdekes mert egyáltalán nem piros és messziről észrevehetetlen, így csak közelről látszik de engem nagyon zavar. Eddig soha nem volt ilyen problémám. Pattanásaim vannak, de eddig mindig csak a homlokomon jöttek elő. Fogamzásgátlót szedek, már több mint egy éve. Nem ettem ma reggel csak anyukám tortájából, de azt mondta mindent úgy csinált mint ahogy szokott, csak most bolti krémmel sütötte. Lehet attól esetleg? Volt már valakinek hasonló?

2018. okt. 3. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!