Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres volt a székletem, mitől...

Véres volt a székletem, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok 18 éves nem gondolom, hogy rákos vagyok, bár már nindent olvasni.

Láttam márt ilyet néha néha magamon de sose figyeltem rá különösebben mert nem vagyok beteg, nincs semmi netegsegre utaló tünetem.

Lehet befolyásolja az étel? Tegnap elött ettem egy csipős paprikás kaját. Mit gondoltok? Vagy lehet nagy baj van??


2018. okt. 13. 07:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es nem is faj. Ha menstrualok szokott fajni de amugy nem a szekleturites
2018. okt. 13. 07:55
 2/4 anonim válasza:
100%

Én is a rákra tippeltem elsőre, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Orvos!

2018. okt. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ettem én már olyant, hogy annyira pirosas lett a székletem, hogy elgondolkoztam rajta, az vér-e, de nem volt annyira piros. Volt márcegyszer kisebb vérzés anális játékszer miatt.

A vadtagbél daganat semfeltétlenül fáj.

Menj orvoshoz!

2018. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a mára "népbetegséggé" vált aranyér miatt.


[link]


Étel is kiválthat ilyen vérzést, ha pl. valami olyat eszel, amit "nem bírsz, kikészíti a gyomrod", de ha kitapasztalod, milyen ételt-italt mellőzz, nem állandósul ez a probléma.

Étel is színezheti annyira a székleted, hogy vérnek gondolhatod,

de azért némi odafigyeléssel különbséget lehet tenni, hányadán vagy.

Lehet, az életviteledre kell több figyelmet fordítanod (több mozgás, ha pl. aranyér az ok), vagy bizonyos ételek, (túl savas, túl erős...stb)

vagy kávé, alkohol mellőzése.


Nem kell mindjárt gyomorvérzésre, rákra és hasonló veszedelmekre gondolni, az egyenes út az állandó rettegéshez, a hipochondriához.


Vizsgáltasd ki magad, annyit megér a nyugalmad: jó egészséget!

2018. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!