Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bizfosan rákos vagyok?

Bizfosan rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok ez a mellkas rontgenem kerlek irjatok le aki ert hozza mit is jelent pontosan nagyon felek :(


Mellkas felv.:

A rekesz norm.allasu, eles konturu.sinusok szabadok.

Bal oldalona kozeparnyek jelentosen kiszelesedett, a hilusmagassagaban kb 5 cm szeles, lateal felé éles konturu homogen arnyekoltsag van a kozeparnyek mellett. A hilus magassaganak megfeleloen 46 mm atmeroju, elmosodott konturu legtartalom csokkenes is latszik.

A jobb tudo legtarto


Velemeny: bal oldalon medastinalis terfoglalo folyamat jelei lathatok. Pulmonologiai consilium es CT vizsgalat javasolt.

Egyeb helyen levo megnagyobodott nyirokcsomok is szerepelnek az anamneziseben

Haematologiai kivizsgalas javasolt.


Ugy kezdodott az egesz hogy a mellemben volt egy csomo vettek belole biopsziat gyullaasos nyirokcsomo jott vissza a nyakamban a kulcsontomnal is vannak nyirokcsomok mar ket antibiotikum kuran tulvagyok de nem segit par napig jo utana faj a mellkasom....

Es a mellemen a mellbimbomnal odemas volt es most annak a odemanak a helyen kicsit piros...


Kerlek titeket aki td segitsen irja meg mi lehet ez...:( most jon a hetvege es en nem fogom ki birni :(



2018. nov. 23. 13:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 A kérdező kommentje:
Kerlek titeket aki tud valaszoljon :(
2018. nov. 23. 13:58
 2/124 anonim ***** válasza:
Találtak valamit az biztos a mellkasban. Valamit ami 4,5x5cm területen nyomja a tüdőt és ott kevesebb a levegő. Biztosat csak a CT és/vagy mintavétel után lehet mondani.
2018. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 A kérdező kommentje:
Akkor ez tenyleg lehet rak? Csak 20 eves vagyok :( mi lehet ez meg a daganaton kivul?
2018. nov. 23. 14:27
 4/124 anonim ***** válasza:
Szerintem limfómára gyanakodnak. De én laikus vagyok, te meg nagyon fiatal, és fiataloknál elég gyakori betegség sajnos. De fogalmam sincs. Nem tudsz a háziorvosodhoz elmenni a lelettel még ma?
2018. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 A kérdező kommentje:

Nem :/ sajnos csak hetfon :( ma 11ig volt es kb akkor kerultem sorra a melkas rtg-n

De ha limfoma akkor miert van daganat a tudomnel vagy ez biztosan daganat ez a medastinalis terfoglalo folyamat :(

Nem birom ki a hetveget fiatal vagyok de van egy kislanyom mert mindig is koran szerettem volna gyerekeket es ez teljesult is nem akarom itthagyni a kislanyomat :(

2018. nov. 23. 15:58
 6/124 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak :( Ilyen fiatalon szerintem kizárt a tüdődaganat. Szeretnék segíteni, de nem nagyon tudok. Nem lehet, hogy megnagyobbodott nyirokcsomót látnak a tüdőben is? Ott is vannak nycs-k. Még annyit, van egy fórum daganatosok beszélnek egymással, és sajnos eléggé vágják már a dolgokat. Szerintem nincs rákod, de hátha ott tudnának értelmes választ adni a leletre hétfőig. Ne idegeskedj, amíg nincs konkrét válasz az orvostól!!! Tudom könnyű mondani, de reménykedj, egyáltalán nem biztos még semmi rosszindulatú betegség! S itt a link a fórumról:


[link]

2018. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:

Nincs begyulladva a melled? Olvass utána az emlő gyulladásnak, illetve a gyulladásos mellráknak :(


Én is sajnálom, hogy kétségek között vagy hétfőig. Itt mindenki csak találgat sajnos. Vannak orvos válaszol oldalak a neten, de hetek telnek el míg reagálnak.

2018. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy irsz nagyon kedves vaagy :)

Azert felek ennyire mert arra gondolok hogy lehet mellrakom van es abbol lett attet a tudombe vagy fogalmam sincs mert a mellemben is nyirokcsomo volt a biopszia ezt igazolta....

Nemtalalok semmi megnyugtatot a neten beirom,hogy terfoglalo folyamat a tudoben es egyszerre a daganatot adja ki....

2018. nov. 23. 16:37
 9/124 anonim ***** válasza:
100%
Ha a melledben nyirokcsomót találtak, a röntgenen is írnak nyirokcsomókat, akkor valószínű a tüdődön is az van. Nekem is ilyen volt. Nekem ki is derült a limfóma. Nem kell stresszelni, kemoterápia és minden rendben lesz. Azért ezek nem nagy méretek. A kórházban 10-15 cmes nyirokcsomókkal is meggyógyultak az emberek.
2018. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 A kérdező kommentje:

Nemhiszem el hogy ez tortenik velem mostmar biztos hogy rakos vagyok :(


A mellgyulladasrol...eloszor azzal kezdtek el kezelni mert ugye a mellemben volt eloszor nyirokcsomo de utana mar a nyakamban a kulcsontomban is volt ujra szedtem antibiotikumot de hiaba

Enis gondoltam a gyulladasos mellrakra de a mellemen nincs semmi olyan jellegzetes elteres ami arra utalna..csak odemas volt egy helyen de az odema le ment es a pirossag is mulik...

Egyebkent sohasem dohanyoztam sot utalom a cigit nem eetem mi ez a valami de en nem fogom ezt kibirni hetfoig :(

2018. nov. 23. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!