Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bizfosan rákos vagyok?

Bizfosan rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok ez a mellkas rontgenem kerlek irjatok le aki ert hozza mit is jelent pontosan nagyon felek :(


Mellkas felv.:

A rekesz norm.allasu, eles konturu.sinusok szabadok.

Bal oldalona kozeparnyek jelentosen kiszelesedett, a hilusmagassagaban kb 5 cm szeles, lateal felé éles konturu homogen arnyekoltsag van a kozeparnyek mellett. A hilus magassaganak megfeleloen 46 mm atmeroju, elmosodott konturu legtartalom csokkenes is latszik.

A jobb tudo legtarto


Velemeny: bal oldalon medastinalis terfoglalo folyamat jelei lathatok. Pulmonologiai consilium es CT vizsgalat javasolt.

Egyeb helyen levo megnagyobodott nyirokcsomok is szerepelnek az anamneziseben

Haematologiai kivizsgalas javasolt.


Ugy kezdodott az egesz hogy a mellemben volt egy csomo vettek belole biopsziat gyullaasos nyirokcsomo jott vissza a nyakamban a kulcsontomnal is vannak nyirokcsomok mar ket antibiotikum kuran tulvagyok de nem segit par napig jo utana faj a mellkasom....

Es a mellemen a mellbimbomnal odemas volt es most annak a odemanak a helyen kicsit piros...


Kerlek titeket aki td segitsen irja meg mi lehet ez...:( most jon a hetvege es en nem fogom ki birni :(



2018. nov. 23. 13:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon kedves vagy 😊

Remelem igylesz:))

2018. dec. 11. 17:11
 42/124 A kérdező kommentje:

Meglett a műtétem is ma...a szövettan

Hát fáj azért eléggé most még nem tudom meddig ittkel lennem a kórházban..

A doki mondta hogy a szivettanra rairta hogy sürgős..remélem hamar meglesz

Nagyon félek hogy milehet :(

2018. dec. 14. 23:05
 43/124 anonim ***** válasza:

Ne féljél! A nehezén már túl vagy, a fájdalmasa vizsgálatokon! Nagyon bátor vagy! Sok meglett ember nem tűrte volna ilyen jól ezt a sok fájdalmas beavatkozást!


Most már pihend ki a vizsgálatokat, és reméljük a legjobbakat! Szerintem kutya bajod nem lesz, a szövettanig kéretik pihenni, és nem aggódni!! Gyors regenerációt Neked! Majd írj!

2018. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 rendben írok majd :)
2018. dec. 14. 23:38
 45/124 anonim ***** válasza:
Amíg a laboreredmény nem mutatja ki, hogy rosszindulatú, addig nem biztos, hogy rákos vagy.
2018. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 A kérdező kommentje:

Rettentően félek hogy mi lesz a szövettan...holnap leszek 21 éves és itt kell lennem a kórházba :( a szövettan nem tudom mikor jön meg de nagyon félek a tudoraktol a limfomatol is de a tudoraktol nagyon itt az osztályon nagyon sok tüdő rákos bácsi és néni van van akinek már az ágyában is és nekem már a fejem is fáj...már bekepzelem v nem tudom :(

Rettentően hiányzik a kislányom is meg sosem voltam így H nem láttam napokig csak sírni tudok ...

2018. dec. 16. 15:23
 47/124 anonim ***** válasza:
Mikor mehetsz haza? Az agyadban meg nincs semmi, ne parázz! Ha hazamész már sokkal jobb lesz. Addig nézz filmeket, olvass, ne rágd magad! A szövettan mikor lesz meg körülbelül?
2018. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/124 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta kedden lehet haza mehetek... A szövettan nem tudom mikor jön meg :( próbálok nem arra gondolni de folyton ezen agyalok H mi lesz ...milesz a kislányommal ..és nagyon hiányzik :(
2018. dec. 16. 16:13
 49/124 anonim ***** válasza:
Bármi is lesz - már ha lesz - kapsz kezelést, és meggyógyulsz! Mindjárt kedd, meglátod otthon sokkal jobb lesz! Együtt a családdal. Bírd ki addig, és ne agyalj amíg nincs szövettan, mert csak idegileg tönkreteszed magad! :( Ha szedsz nyugtatót, szedd nyugodt szívvel, sokat segíthet! És próbáld elfoglalni magad! :)
2018. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/124 A kérdező kommentje:
Remélem kedden haza engednek
2018. dec. 16. 18:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!