Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bizfosan rákos vagyok?

Bizfosan rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok ez a mellkas rontgenem kerlek irjatok le aki ert hozza mit is jelent pontosan nagyon felek :(


Mellkas felv.:

A rekesz norm.allasu, eles konturu.sinusok szabadok.

Bal oldalona kozeparnyek jelentosen kiszelesedett, a hilusmagassagaban kb 5 cm szeles, lateal felé éles konturu homogen arnyekoltsag van a kozeparnyek mellett. A hilus magassaganak megfeleloen 46 mm atmeroju, elmosodott konturu legtartalom csokkenes is latszik.

A jobb tudo legtarto


Velemeny: bal oldalon medastinalis terfoglalo folyamat jelei lathatok. Pulmonologiai consilium es CT vizsgalat javasolt.

Egyeb helyen levo megnagyobodott nyirokcsomok is szerepelnek az anamneziseben

Haematologiai kivizsgalas javasolt.


Ugy kezdodott az egesz hogy a mellemben volt egy csomo vettek belole biopsziat gyullaasos nyirokcsomo jott vissza a nyakamban a kulcsontomnal is vannak nyirokcsomok mar ket antibiotikum kuran tulvagyok de nem segit par napig jo utana faj a mellkasom....

Es a mellemen a mellbimbomnal odemas volt es most annak a odemanak a helyen kicsit piros...


Kerlek titeket aki td segitsen irja meg mi lehet ez...:( most jon a hetvege es en nem fogom ki birni :(



2018. nov. 23. 13:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)) igen az orvos is mondta hogy teljesen gyógyítható :)

Örülök neki hogy nem tüdőrák és hogy gyógyítható a betegségem :) mindent megteszek a gyógyulás érdekében

2018. dec. 23. 12:54
 62/124 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jo hozzaallas!

Irigylem toled :)

Nekem anno csak a gyanu merult fel hogy Hodgkinom lehet.

Azt mondta a hematologus professzor!!! hogy o kb 300 embert kezelt mar es mindossze 1 halt meg az is azert mert nagyon keson ment orvoshoz.

Sot azt mondta hogy sokaig vitatkoztak anno az orvosok hogy ez rosszindulatunak szamit e mert hogy ugye sem attet sem masmilyen rosszindulatra hajlamos dolgokat nem csinal.


Tulfogsz lenni rajta fellabon.

Keress ra facebookon: rencsikeh hodgkin.

Sajat tortenent meseli el.

O is itt tajekozodott anno most pedig fel evvel kesobb gyogyult :)

2018. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/124 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek aranyosak vagytok :)
2018. dec. 23. 15:31
 64/124 anonim ***** válasza:

Majd nrha azert itj hogy mi ujsag hogy vsgy stb

Akar privatban is :)

2018. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/124 A kérdező kommentje:
Rendben irok majd :)
2018. dec. 23. 17:22
 66/124 anonim ***** válasza:

Így már könnyebb. Tudod, mi a bajod, de látod a kiutat is.

Egyetlen tanácsot fogadj el: ne fogadj el semmilyen tanácsot, amit nem az orvostól kapsz. Semmilyen "csodaszert" ne próbálj ki, de a vitaminokkal is csak módjával, illetve orvosi javaslat szerint, mert befolyásolhatják a kezelés eredményét. Kapsz majd laikusoktól ezer jó tanácsot, de ezt az egyet fogadd csak meg.

2018. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/124 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm 😊
2018. dec. 23. 23:42
 68/124 anonim ***** válasza:

Szia

Mizujs?

Elkezdodott a kezeles?

Van valami info?

2019. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/124 A kérdező kommentje:
Penteken kezdodik a kezeles most hasi ctn voltam most ertem haza
2019. jan. 2. 12:00
 70/124 anonim ***** válasza:

Biztos hogy minden rendben lesz!

Jol vagy amugy?

2019. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!