Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bizfosan rákos vagyok?

Bizfosan rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok ez a mellkas rontgenem kerlek irjatok le aki ert hozza mit is jelent pontosan nagyon felek :(


Mellkas felv.:

A rekesz norm.allasu, eles konturu.sinusok szabadok.

Bal oldalona kozeparnyek jelentosen kiszelesedett, a hilusmagassagaban kb 5 cm szeles, lateal felé éles konturu homogen arnyekoltsag van a kozeparnyek mellett. A hilus magassaganak megfeleloen 46 mm atmeroju, elmosodott konturu legtartalom csokkenes is latszik.

A jobb tudo legtarto


Velemeny: bal oldalon medastinalis terfoglalo folyamat jelei lathatok. Pulmonologiai consilium es CT vizsgalat javasolt.

Egyeb helyen levo megnagyobodott nyirokcsomok is szerepelnek az anamneziseben

Haematologiai kivizsgalas javasolt.


Ugy kezdodott az egesz hogy a mellemben volt egy csomo vettek belole biopsziat gyullaasos nyirokcsomo jott vissza a nyakamban a kulcsontomnal is vannak nyirokcsomok mar ket antibiotikum kuran tulvagyok de nem segit par napig jo utana faj a mellkasom....

Es a mellemen a mellbimbomnal odemas volt es most annak a odemanak a helyen kicsit piros...


Kerlek titeket aki td segitsen irja meg mi lehet ez...:( most jon a hetvege es en nem fogom ki birni :(



2018. nov. 23. 13:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/124 A kérdező kommentje:
Koszonom❤️ bízom benne , hogy így van 🙏🏻💕
2019. máj. 2. 21:48
 102/124 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam Pet/Ct-n Budapesten a Pet pozitron diagnosztikai kozpontban aztmondtak 5-7 munkanap lesz az eredmény

Nagyon izgulok 😣😣😣🙏🏻

2019. máj. 17. 11:28
 103/124 anonim válasza:

Szia.

Nem kell izgulni, negativ lesz.


Ha ez tb finanszirozott volt, akkor nincs baj, ha kesz, hamarabb is megtudod nezni, ha van ugyfelkapus regisztraciod.


Www.eeszt.gov.hu


Belepsz ugyfelkapuval, keri a taj szamod, es az elletasok- betegdukomentumok cimszo alatt kifogja adni a leleteidet.


Ha kesz, azt rogton feltoltik!


Nekem szovettanra 2 hetet mondtak, 1 het utan megjott, nem kellet meg 1 hetet izgulnom :)


Drukkolok, majd irj mi lett!

2019. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/124 anonim ***** válasza:

Drukkolok!!!! S teljesen normális, hogy izgulsz, nincs olyan ember aki nem izgulna ilyen helyzetben.


Amúgy sajnos nem mindenhol töltik fel a CT-t és a szövettant sem, édesapámnak egyiket sem töltötték fel a mai napig, pedig februárban történt. TB-re nálunk is egy hét volt az eredményig, ha fizetős, ott akár órák múlva is kielemzi a radiológus.


Még egyszer, nagyon drukkolok Neked, s szerintem teljesen rendben lesz a lelet, majd meglátod! Használt a kezelés!!!

2019. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/124 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs ugyfelkapus regisztrációm :/

Ezen a héten biztosan megjön

Koszonom aranyosak vagytok 🙏🏻❤️

2019. máj. 20. 12:16
 106/124 anonim válasza:

Szia


Lett eredmeny?

2019. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/124 anonim ***** válasza:
Mi újság? Meg van már az eredmény?
2019. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/124 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!!!

Meglett az eredmény és már nincs sehol limfoma!!! A mellkasomban amik voltak 6 és 7 cm-es nyirokcsomok osszehuzodtak 2cmesre és azok sem aktivak🙏🏻❤️

De az orvosom aztmondta, hogy a biztonság kedveert meg elmegyünk 12 ig tehát meg kapok 2 ami 4 kezelést jelent de ezt már kibirom és annyira örülök, hogy már nincs sehol!!!

2019. máj. 28. 17:00
 109/124 anonim ***** válasza:
Megmondtam!!! :))) Nagyon jó hír! Meggyógyultál! :) Azt a két kezelést meg már fél lábon is kibírod. :) Most már megnyugodhatsz, nincs miért idegeskedned, elmúlt a rémálom. :)
2019. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/124 anonim válasza:

Hat ma' a fraszt hoztad itt ram hogy nem irtal.

Rossz kislany!

:)


Orulok hogy nincs semmi, bar nem volt ketsegem felole. Meg nehany het es elfelejted.

2019. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!