Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetek minden hónapban...

Mitől lehetek minden hónapban beteg?

Figyelt kérdés

Sosem voltam túl beteges. De az utóbbi két évben 2-3 hetente beteg vagyok, vagy különböző vírusokat kapok el, vagy megfázok,stb. Az orvos azt mondta gyenge az immunrendszerem. Régebben szedtem Béres cseppet, de sosem segített, most minden reggel egy kanállal beveszek az Immunotrofina-bol, amit a háziorvosom ajánlott. De az sem használ semmit.


Valamit tehetek? Állhat valami betegség esetleg a háttérben? Vagy csak ennyire gyenge vagyok?


16/L



2018. dec. 29. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A laktózintolerancia önmagában nem plot lázat, (se a pufikenyér) de rontja az emésztésed. Így rontja a védekezôrendszered is.


Egyébként ha lány vagy, lehet még pajzsmirigy alulmûködés is. Fiúként is, csak általában az lányoknak szokott lenni. (A kajád a pm-re is hat! Kovászos kenyér ott is fontos, ne kémiailag felfújt kenyeret egyél Vagy PizzaKinget! Tejjel nem tudom van-e pm gond, meg ott a cukorral is vigyázni kell.)

Pajzsmirigyre sokat segįt a szelén tabletta.


Cukor alapból is rossz egyébként, könnyebben betegszel meg tôle.


Lehet bajod cukorral is. Ha cukorfeldolgozással van bajod könnyebben feljöhetnek a kilók, okozhat más hormonproblémát is, fejfájást, lehet hogy Sok vizet kell innod. Nem feltétlen cukorbetegség lehet hogy inzulinrezisztencia.


Ha van rossz fogad az is tud rontani a helyzeten.


Bármi lehet az ok ami rombolja az immunrendszeredet.

2020. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elôttem lévôhöz: vérkép! Esetleg terheléses vércukorvizsgálat.
2020. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenfèle elhangzott, csak èppen a legfontosabb nem. A lelki tènyező.Jòl èrzed magad a bőrödben? Ha nem,szinte biztos, hogy ez a gond!
2021. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!