Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen az hogy valaki 2 hét...

Milyen az hogy valaki 2 hét szabi után 1 napot melózik és most újra „beteg“?

Figyelt kérdés

Az illető akiről szó van szabin volt dec 21 és jan 7 között. Az barátok közt is jó két hét.

Majd jan 7-én hétfőn bejött 1 napra, ma jan 8-án már hallom nem jön beteg. És nem is jön a héten már...

azér így ki lehet bírni azért a szaros 200 nettóért! 2 hét szabi 1 nap meló majd 1 hét szabi mert a kutya nem hiszi el neki hogy tényleg beteg.

azért így ki lehet bírni!


2019. jan. 8. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne pletykálkodj. Annyira unalmas az életed hogy muszáj másokéval foglalkoznod?
2019. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most, az első félév lezárása előtt valóban nincs mást csinálnod iskolai dolgozóként, mint megint másokon élezned a nyelvedet?
2019. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked mi a pcsa bajod van?

Látszik, mennyi eszed van. Ha beteg az illető, akkor táppénzen van, ami nem 200 ezer forint, hanem jóval kevesebb. Úgyhogy nem egy örömünnep neki, hogy beteg, és még kevesebb pénzt is kap. Irigy szar vagy csak.

2019. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem megy be, és nem ragasztja rád a betegségét.

Sajnos most ilyen időszak van.

2019. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hahahhahahaaaa!! az a betegség ami neki van (permanens kétoldali munkaundor) az nem ragályos, de legalbb jól kezelhető.


Jobb helyeken ezt egy kirúgással kezelik nagyon hatékonyan.

Itt nem.



Itt semmi se lesz.


Miközbne meg tele facebook hogy melyik edzőteremben mennyi súlyt emelt, meg mennyit futott-a nagy betegség alatt....


tessék már elmondanin nekem milyen betegséfg az ami miatt irodai munkakör nem végezhető de 10 km-t lehet futni és ezt feltenni a facebookra?

2019. jan. 8. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt elfelejtetted közölni a kiírt kérdésben.

továbbra sem értem, mi bajod van

nyilván utálod ezt a kollégát, akkor miért baj, hogy nem jár be? én kibújtam a bőrömből örömömben, amikor az utálatos kolléganőm nagy ritkán beteg volt, és nem kellett látnom a rusnya, kampósorrú pofáját

2019. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és szerinted míg ő beteg kinek az asztalán landol az ő papírmunkája? ki kapkodja az ő telefonját (is)?


na így már érted?? és ezt nekem senki ki nem fizeti hogy az ő munkáját is végzem, sőt ha én beteg vagyok netán az én munkámat senki el nem végzi de én azért végezzem az övét-ingyen,


hogy van ez?

2019. jan. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!