Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltak valakinek hasonló...

Voltak valakinek hasonló tünetei? Végül elmúltak? Bővebb kifejtés lent.

Figyelt kérdés

Szeptembertől először csak fejfájással, mellkas fájdalmakkal, gyomor panaszokkal kezdődött. Ezek mind kivizsgálásra kerültek. (vérvétel; koponya, nyaki gerinc, mellkas röntgen; majd koponya CT; gyomor tükrözés; hasi UH) Egyik vizsgálat során sem találtak fizikai elváltozást. A tünetek hol erősebben, hol kevésbé jelentkeztek. Aztán december óta kézremegés (fejremegés, végtagokban akaratlan izomrángások) is előfordulnak. Természetesen közben folyamatosan járok neurológushoz, belgyógyászhoz, de egyik sem tud mit mondani. Annyiban letudták, hogy pszihés oka lehet. Viszont pár hete megszűnt a fejfájásom, csak a remegések, izomrángások maradtak, valamint gyengének érzem magam.

Voltak valakinek hasonló tünetei? Végül mi oldotta meg a problémát? Van esetleg valamilyen tanácsotok, milyen vizsgálatokra vagy kihez kellene fordulni?

Köszönöm a segítséget!



2019. jan. 17. 19:49
 1/10 __Gábor__ válasza:
71%

Ez lehet a rendszeres alkohol fogyasztás miatt vagy dohányzás miatt is.

Mérgezési tünetekkênt is értelmezhető, amit okozhat a környezetedben lévő valamilyen anyag vagy gyógyszer! Szerintem menj el az infektológiára is.

Baleseted nem volt korábban ahol a fejedet megütötted?

2019. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom és alkoholt is csak nagyon ritkán fogyasztok.

Balesetem sem volt ezt megelőzően.

Egyedüli tünetként jelenleg a fej és végtag remegés, illetve néha izomrángás áll fenn.

Gyógyszert is pont hogy ezen tünetek miatt szedek, egyébként mást nem.

Köszönöm a tanácsot, elmegyek oda is.

2019. jan. 26. 23:07
 3/10 anonim válasza:
Szia! Én hónapok óta küzdök izomgyengeseggel a labamban. Amikor hajat mosok és a kád fölé hajolok, elkezd rangani a combizmom, mintha tancolnek. Borzasztóan érzem magam, nehogy valami súlyosabb bajom legyen. Egy csomó vizsgálaton voltam, de még semmi. Hó végén megyek agyi Mr-re. Te nem mész?
2019. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De. Nekem is van időpontom MR-re, de mivel a CT-n nem láttak semmit, így kicsi az esélye, hogy fizikai elváltozást kimutatnának. Inkább valami anyagcsere zavar lehet, vagy pszihés oka van nálam. Ez utóbbit erősíti az is, hogy mióta dolgozom csökkentek a tünetek. Ha megszűnik rövid időn belül akkor biztos, hogy nálam ez a probléma.

Én is attól félek, hogy nehogy valami krónikus betegség legyen. Nagyon sok fajta idegrendszeri megbetegedés előfordulhat.

2019. febr. 7. 20:42
 5/10 anonim válasza:
Mikor mész Mr-re? Egyébként nem gondoltál még a magnézium hiányra? Szedsz magne b6-ot?
2019. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem izomrángásaim voltak 2 évig. Nagyon ritkán remegés is baár kívülről nem látszott csak én éreztem. Mikor elkeztem kalciumot és magnéziumot szedni 2:1 aranyban a kalcium javara pár hét után elmúlt. Nagyon durva volt. Bordaközi izmaim rámgatóztak, szememnél az izom, néha olyan volt mintha egy mobil rezegne a hasamban vagy a mellkasomban. Ijesztő volt. Már csak enyhén és ritkán jön elő ha stresszesebb időszakom van.
2020. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi történt, hogy kiemelted?
2020. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Izomgyengeséget E vitamin hiány is okozhat. Próbáljátok meg szedni egy kúra erejéig ártani nem fog. Hátha.
2020. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező, hogy vagy azóta?
febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 nincs sok változás a korábbiakhoz képest. Továbbra is vannak tüneteim, orvosok azóta sem tudnak mit mondani, elég hullámzó, van amikor nincs különösebb probléma, van amikor pedig előjönnek egy két napra. De az általános gyengülés az megvan sajnos.
febr. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!