Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? -fáj mindenem

Mit csináljak? -fáj mindenem

Figyelt kérdés

Ezt már "ismerosomnek" elküldtem de nem válaazolt egy se, nagyon rosszul vagyok már ettem pár meggyet olyan 4-5 szemet de az is nehéz volt

Szia.

segits egy picit kérlek, már tobb napja nagyon beteg vagyok, ma lesz 3.napja hogy nem ettem semmit csak hohes c iszok, az ágyból szinte felkelni se tudok, nagyon fáj a fejem és a torkom is elég durván begyuladt, szerinted mit kéne csinálnom hogy jobban legyek mert ez borzasztó



2019. márc. 3. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hívjál orvost/mentőt.
2019. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami normális választ kérek, ez azért tulzás, holnap megy ocsém gyogyszerért, az leviszi a lázat, torokgyuladást és a fejfájást is elmulasztja
2019. márc. 3. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Vizes borogatást a torkodra, fejedre, lábadra, alkarodra két óránként! Algo flex, Rubophen, valami erős fáj és láz csillapítót vegyél be, ha van otthon?

Ha van otthon Glycosept, egy kis kanál cukorra csepegtes párat, az csillapít valamennyit a torokgyulladáson!

Bár, ez el tart bő egy hétig, de mielőbb gyógyulj meg!

2019. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig ilyenkor nem jó ha nem eszel. Muszáj enned, másnem ilyen kekszet vagy ropit, esetleg főtt krumplit. Ha lázad is van akkor menj be gyógyszertárba lázcsillapítóért, vagy ha van otthon aspirin vagy ilyesmi, azt is vedd be. De ha már tényleg ilyen fogalmatlan vagy betegségekben akkor jobban jársz ha elmész dokihoz ahelytt hogy ismerőseidet piszkálod evvel.
2019. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ezt a kérdést? Ha ennyire nem jó semmilyen válasz, akkor maradj csendben. Gyanítom, vannak körülötted emberek, panaszkodj nekik - ők érdemben is tudnak tenni érted, mi itt csak az "észt osztjuk" és az láthatóan neked nem tetszik. Ha ennyire unatkozol nagy ágyhoz kötöttségedben, inkább nézz valami filmet.
2019. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!