Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a szívroham jelei?

Ezek a szívroham jelei?

Figyelt kérdés
Néha vannak pánikroham szerű érzéseim. Meg mintha kiugrana a szívem. Gyorsabban ver a kelleténél ilyenkor kapkodom a levegőt. A mellkasomnál szúró,fájó érzés szokott lenni. Nemrég történt velem egy csalódás,lehet emiatt? F
2019. jún. 2. 06:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy sok kávét iszok.
2019. jún. 2. 06:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyg szívvroham esetében már rég a mentők kezelésében lennél, nem itt. Ez csak a stressz, pánik jelei.
2019. jún. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ökölszabály: meg kell nézetni, biztos ami biztos alapon.

Csak megnyugtatásul a saját esetem: kb. 20 éve ugyanez a helyzet velem, mindent alaposan kivizsgáltattam és semmi. Kardiológiai szempontból legalábbis. Állítólag a stresszes életmódomra visszavezethető, valami pánikroham-szerűség. Azt javasolták hogy mozogjak valamit, kicsit terheljem, így vettem egy szoba biciklit, tekertek napi fél órát, kicsit kihajtom magam, és igyekszem kevesebbet agyalni más hulyesegeken. Azóta elmúlt, vagy legalábbis ritkább és kevésbé intenzív lett. Lehet hogy a te eseted is hasonló.

De ahogy mondtam, menj el és nézesd meg, mert azért az ilyen nem vicc.

2019. jún. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Nem, de én is tanácsolnék egy kivizsgálást mert oda, vagy más betegséghez vezethet hosszú távon.
2019. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!