Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvási gondjaim vannak, mit...

Alvási gondjaim vannak, mit tehetnék? 2 nap alatt segítség kell.

Figyelt kérdés

Május 30.-án kezdődött a probléma az alvásommal. Előzetes okról nem tudok, de mindent feljegyeztem. Május 30, reggel 5:58 óta számolom az aznapi ébrenlétet, mert akkor keltem fel.


Május 30: 2 óra 39 percet aludtam.

Május 31: 2 óra 17 percet aludtam.

Június 1: 2 óra 19 percet aludtam.

Június 2: Nem aludtam.

Június 3: Nem aludtam.

Június 4: 7 óra 49 percet aludtam.

Június 5: Nem aludtam.

Június 6: Nem aludtam.

Június 7: 2 óra 55 percet aludtam.

Június 8: Nem aludtam.

Június 9: 2 óra 31 percet aludtam.

Június 10, ma még semmit sem aludtam.


Minden napot éjféltől követtem nyomon, és szerdán emelt angol szóbelim. Nem értem mi történik velem, de a kognitív képességeim romlását tapasztalom. Elfelejtem a fő cselekményszálat egy filmben.


Az elmúlt 291 órából aludtam 20 óra 28 percet.


Holnap után emelt angol szóbelizek. Nem menőzésből vagy kísérletből nem alszom, egyszerűen képtelen vagyok rá!

Semmi eki vagy speed meg egyebek, de 200 mg koffein kötelező, különben szétrobban a fejem az elvonástól; ami azt is igazolja, hogy nem is fejt ki serkentő hatást(mert csak az elvonást enyhíti). Ebben a helyzetben mit tegyek?

Pszichés gondokra kaptam nyugtatót, be is toltam 3 mg frontint éjjelre, de így se volt semmi alvás(tudom, hogy nem altató, de azom nincs, és ünnep okán orvos se, aki adhatna!). Ami az altató kérdést tovább nehezíti, hogy minden benzodiazepin típusú szer kereszttoleranciában áll a frontinnal, (melyet majdnem 4 éve szedek) így csak másféle hatna bármit is; ha feltételezem, hogy van megoldás. Bármilyen normális válaszért hálás lennék!! Az "Orvos. Azonnal!" válasz előtt: tudom, hogy kell, csak nem veszi fel senki a telefont a rohadt ünnep miatt.

Ez már inszomniának számít, vagy csak akkor, ha egyáltalán nem tudnék semmit aludni?



2019. jún. 10. 08:48
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
30%
Valaki csak fel fogja venni a a telefont: a mentők. Ott is orvosok vannak és akár a kórházba is bevisznek, ahol szintén orvosok vannak.
2019. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ésmajd kiengednek szóbelizni? Kell az érettségi!!
2019. jún. 10. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Ajánlanék vény nélküli készítményeket, de őszintén szerintem ennyi BDZ után 2 másodperc alatt lebontaná az enzim rendszered valeriana és társait. Esetleg próbáld meg növelni a frontin adagot, csak addig amíg nem érettségizel le, utána majd leállsz. Nagy adagokban se okoznak légésdepressziót, öngyilkosságra se alkalmasak, elég biztonságos szerek. Csak nyilván semmilyen más kir depresszáns nem mehet mellé.

Eszembe jutott még az alkohol, nem veszel be frontint és bevágsz vagy 2 felest. Vagy antihisztamin, ami még szedatív. Szódás patronból a kéjgázt mondogatták még a mentősök.

2019. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A frontin 3 hónapja még a 20mg se hatott.... Nem fog. :(
2019. jún. 10. 09:54
 5/10 Alain Delon ***** válasza:
30%
Akkor ne hívd őket! Szenvedj tovább!
2019. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orvosi vény nélkül nem sokra mész sajnos :/
2019. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
20 mg Frontin? Akkor nem írhatnál már ide.
2019. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem...a bdz-k ellen gyorsan kialakul a tolerancia. A leírásból kitűnik, hogy régóta szedi, és nem kis mennyiségeket.
2019. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
20 mg akkor is brutál sok. Mese habbal a sztori.
2019. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvolt a szóbeli. A 20mg után(mikor az már nem hatott 3 hónapja), tartottam tokeranciacsökkentést(na az csoda, hogy túléltem), most a 3-5mg is hat. 😉 Azóta kicsit jobban vagyok, próbálom az éjjeli alvást a nappal helyett.
2019. jún. 13. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!