Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek az orvos nem...

Szerintetek az orvos nem veszi észre nem hordók gerincfüzőt? Egyszerűen pokolian fáj tőle hátam nem is hordom már pedig elèg súlyos

Figyelt kérdés

Ès tényleg nincsen már gerincefüző helyett? egyszerűen annyira fáj tőle hogy nèha mèg sírok is tőle fájdalomtól.

Akárhogy hogy állítják be újat kapok mindegyik fájtőlem hátam így nem is hordom ezèrt megbüntetettnek ha orvos rájön? Mindig azt mondom neki hordom egèsz nap nap kell hordani már meguntam azt nagy fájdalmat mással is így van?


2019. jún. 27. 14:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézését kérek a helyesírás hibákért.
2019. jún. 27. 14:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hozza el a várt hatást amit a hordás során meg kellett volna tennie, egyértelműen látszódni fog hogy nem hordod. A szakorvos feladata és rutinja pont ezt szúrja ki, amit egy laikus nem fog.


Megbüntetni nem fognak (mégis hogy?), de saját magaddal szúrsz ki, ha az állapotod emiatt majd véglegessé és visszafordíthatatlanná válik és magadat okolhatod hogy nem tettél ellene amikor lehetett volna.

2019. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintet mégis hogyan hordjam egèsz nap azt? Pokoli aza fájdalom tőle
2019. jún. 27. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem magyar vagy, de ha Magyarországon élsz és nagykorú vagy, saját felelősségre dönthetsz úgy, hogy nem veszed igénybe a felajánlott gyógykezelést. Mondjuk én azért inkább megmondnám az orvosnak, mert nem normális, hogy annyira fáj.
2019. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vitatom, de azért fáj mert a tested alkalmazkodik a helyes tartáshoz vagy egyenesedik a gerinced (vagy amiért hordanod kell). Ezt a fájdalmat azért kell most kibírnod, hogy ne a hátralévő életedben legyen ugyanilyen fájdalmas állandóan, ha a probléma állandósul.
2019. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bírom a fájdalmat
2019. jún. 27. 14:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok megszokni
2019. jún. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!