Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A magyar gasztroenterológusok...

A magyar gasztroenterológusok ismernek más gyógymódot is a reflux gyógyítására a savcsökkentők felirásán kìvül?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 11:51
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ok,köszi,èn is kipróbálom.
2019. júl. 14. 09:09
 12/30 A kérdező kommentje:
Ugy olvasom,hogy vènyköteles,igy holnap haziorvos lesz.
2019. júl. 14. 12:30
 13/30 A kérdező kommentje:
Egyebkebt nekem jonak tunik,mert ugy olvasom,hogy lassu emesztesnel,ahol a tapcsatornan lassan keresztul halad az etel,ott segit,nos en ugy erzem,hogy nekem ez van.
2019. júl. 14. 14:07
 14/30 anonim ***** válasza:
Jelezz majd vissza, hogy bevált-e! Kívánom neked a legjobbakat!
2019. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Bizom benne,hogy segiteni fog.A magyar egèszègügyben mindenben saját magát kénytelen gyogyitani az ember,mert a színvonal szudáni szinten van.
2019. júl. 14. 15:02
 16/30 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen felírta a háziorvos az Itropedet.Nem tudom miért olyan nehéz megérteni ezeknek a magyar orvosi diplomával rendelkezőknek,hogy 1,A No Acid semmit sem segít,csak lehet inkább árt az én esetemben,ahogy több helyen lehet olvasni is akár.2,A No Acidot nem lehet életem végéig szedni.
2019. júl. 15. 12:58
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Az Itoprid engem amúgy 4 hónap alatt hozott rendbe. 3-at szedtem naponta, majd folyamatosan csökkentettem, ahogy jobban lettem. Diétáznom sem kellett közben. Én is mérges vagyok az elsõ orvosomra. Fél évig szedette velem a savcsökkentõt és azt monta nem gyógyulok meg soha.
2019. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nekem több orvos is mondta a hülyesègüket a savcsökkentőket.Szerintem ebben is van vagy 10-20 èv lemaradás nyugathoz kèpest,ahogy peldaul a rejtett kancsalság kezeleseben is.En eddig minden bajomat magam oldottam meg,pl seborheas dermatitisz stb. mert ezek jellemzoen csak hülyeségeket mondtak.
2019. júl. 17. 10:25
 19/30 A kérdező kommentje:
Most en is 3 Itropedet szedek, majd jelzem hogy hat,mindenkinek koszonom az eddigi valaszokat.
2019. júl. 17. 10:27
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
A savcsökkentők a standard kezelés refluxra mindenütt, még a hú de fejlett nyugaton is... Attól, hogy nektek nem használt, másnak még igen, elég sokaknak egyébként, azt hozzátenném. Ne informáljuk meg neveljük már az embereket mégjobban az orvosok ellen legyetek szívesek.
2019. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!