Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A magyar gasztroenterológusok...

A magyar gasztroenterológusok ismernek más gyógymódot is a reflux gyógyítására a savcsökkentők felirásán kìvül?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 11:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%
Én olyat még nem halottam, hogy valaki savcsökkentõtõl gyógyult meg. Annál tõbbet, akik "együtt élmek a betegséggel, diétáznak, szedik a savcsökkentõt egy életen át. Hogy a városomban a fõorvos nem tudta, hogy létezik más gyógymód a savcsökkentésen kívül (vagy csak hazudott) jó példája annak miért utálják a magyar orvosokat.
2019. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Az, hogy te mit hallottál, kicsit sem releváns, ugyanis én meg számtalan beteget ismerek, aki el tudta hagyni a PPI-t vagy H2R blokkolót és csodák csodájára azóta is köszöni szépen, jól van. Nektek nem vált be, mindössze ennyi történt. Nem egy agysebészet.
2019. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Sajnos a magyar egèszsègügy szìnvonala,kb. mint az eritreiai,csak erre azt mondják,hogy van...elmèletben tènyleg...nekem is mindenből saját magam kellett kigyógyitanom...seborheas dermatitisz stb...gondolom ha felir egy savcsokkentot azután pènzt kap,de masra nem is kèpes.
2019. júl. 17. 19:00
 24/30 anonim ***** válasza:
Igen ezek a tipikus összeesküvés elméletek, amiknek az átlag magyar bedől. Azt tudom mondani, hogy akkor csináljátok ti, van négy darab kiváló orvosi egyeteme az országnak, aztán majd kiderül kaptok-e pénzt azért, hogy savcsökkentőkkel tömjétek a lakosságot...:)
2019. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Èn magam csinálom,orvoshoz ha lehet nem megyek,akkor is tök feleslegesen,mert a vègèn úgyis magamnak kell gyógyítanom magam."Van 4 kiváló orvosegyeteme az országnak"...aha,a várható èlettartam mèg Törökországban is magasabb,márpedig ha annál rosszabb az èlettartam,amihez az egèszsègügynek sok köze van,akkor az már iraki szint.
2019. júl. 20. 08:44
 26/30 anonim ***** válasza:
76%
Európában itt fogy el a legtöbb cigaretta, alkohol, itt a legtöbb ülő életmódot folytató ember. Csodálkozunk, hogy ennyi meg ennyi a várható élettartam? Egy jól felszerelt egészségügy se bír el ennyi elhízott, dohányzó és alkoholista emberrel. De életmódot változtatni nyilván már nem akar a magyar csak fizeti a tb-t és akkor neki minden jár. Na de látom, hogy reménytelen eset vagy, úgyhogy részemről lezárva. Egy leendő orvos segítségét elfogadtad, de azért minden orvosnak a drága anyukáját. Világos
2019. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
1,Nem kell ahhoz dohányozni vagy inni,hogy az ember èrezze a magyar egèszségügyet,nem csak és kizárolag az orvosok hibája,hogy olyan a vègeredmèny amilyen,annyi,hogy az egèsz rendszer rèszei az orvosok is,ès továbbra is tartom,hogy vannak akiknek a tudásával,masoknak meg a hozzáállásával is gondok vannak...ahogy irom a rendszer részei,arrol pèldául nem tehetnek ha keves a penz,es 100 èvesek a műszerek.
2019. júl. 21. 15:47
 28/30 anonim ***** válasza:
58%

Angliában élek, fizetem a TB-t és hasonló refluxos panaszokkal mentem el a sürgősségire ahol 3 órát vártam azért hogy paracetamol és ibuprofent ajánljon a bajomra.

Lehet hogy Magyarország nincs az élen gyógyításban, de amíg otthon voltam mindig sikerült kigyógyulnom. Angliában meg csak folyamatosan betegebb leszek és az egészségügy haszontalanabb mint otthon. Csak ennyit erről.

2019. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Angliába nem költöznék, az ottani egészségügyről en sem hallottam jókat.


Mégis magasabb a várható élettartam 5 évvel,de nem olyan magas mint pl. svájci,holland,norvég stb. mert az egészségügy annyira nem fejlett.

2019. aug. 9. 07:36
 30/30 A kérdező kommentje:
Itropred Supremex,Reflux Gorb tea segíthetett,a reflux szinte teljesen elntűnt.
2019. szept. 10. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!