Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ti mit reagálnátok erre?...

Ti mit reagálnátok erre? Megoldható ez?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, vegán szeretnék lenni.Húst nem eszek pár hónapja,nem kívánom,undorodok tőle..A tojást a tejtermékeket a zselatint és mézet is el szeretném hagyni.Eddig nem nagyon tűnt fel senkinek,hogy nem eszek húst,mert mindig csak köretet ettem,de ha vegán lennék,már azt sem ehetném meg.Itthon ez ok,csinálok magamnak mást,de pl mamámnál vagy vendégségben?vagy ha pl valaki süt nekem szülinapomra?Hogyan adagoljam be ezt az embereknek úgy,hogy ne sértődjenek meg?Olyan válaszokat nem kérek,h fejlődő szervezetnek ez nem egészséges.köszi :]

2012. nov. 6. 19:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
33%
Viccen kívül, nem ártana elbeszélgetned egy pszichológussal. A saját érdekedben.
2012. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
én meg viccen kívül mondom, nem ártana elhúznod innen ;]
2012. nov. 6. 19:09
 3/39 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg nem bántásból, de valami gond van a fejedben, ezért írtam, hogy keress fel egy pszichológust. Nem kell mindjárt ellenségeskedni. Neked segítségre van szükséged.
2012. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
De,igenis lenézel.Ez az én döntésem,én döntöttem így,és egyébként meg járok pszichológushoz más ok miatt..de a fejemben semmi baj nincs.a kérdésre válaszolj légyszíves.
2012. nov. 6. 19:16
 5/39 anonim ***** válasza:
33%
de tenyleg ez miert okoz neked problemat? meg mezet elhagyni? minek? ertem, hogy allati eredetu, de az tok termeszetes az emberi szervezet szamara, bizonyitottan jo hatassal van rank. a legtobb cukor fajta rosszabb, mint a mez. mit fogsz enni, ha mar a koretet sem eszed meg (azt amugy miert nem? a zoldseg koretet sem?) es miert okoz neked problemat, hogy azt mond a kornyezetednek, hogy bocs, most dietazom, nem kerek hust vagy tojast. aztan meg legfeljebb ugy maradsz, ok meg kozben megszokjak.
2012. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
30%
Nem nézlek le, ne állíts olyat, ami nem igaz. Igen ez a te döntésed, de mivel nem tiszta a gondolkodásod, így ez a döntés is rossz. Te beteg vagy és segítségre van szükséged. Az is igaz, hogy ezt általában az ilyen emberek nem látják be. De tedd félre az egódat és tegyél annak érdekében, hogy rendbe jöjj.
2012. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
köretre úgy értem,hogy pl krumplipüré..ugye abban van tej.És családomban tudják,hogy nem vagyok allergiás.Inkább csak mamáméktól félek,mert nem akarom őket megbántani,hogy nem eszem meg amit főznek.szóval mit tudok csinálni?
2012. nov. 6. 19:21
 8/39 A kérdező kommentje:
te vagy a beteg..nem a te dolgod,hogy én mit eszek,semmi közöd hozzá.feltettem egy kérdést,és ha jól emlékszem,nem azt kérdeztem,hogy normális vagyok-e vagy sem.Te is egyből mész a pszichológushoz ha rossz lábbal kelsz fel?vagy miért tanácsolsz ilyeneket?...
2012. nov. 6. 19:23
 9/39 A kérdező kommentje:
Piu válaszán kívül nem kaptam értelmes választ,mostanában csak fikázni tudják az emberek egymást itt gyakorikérdéseken.nem is érdemes már ide járni :)
2012. nov. 6. 19:25
 10/39 anonim ***** válasza:
36%

Nem szoktam rossz lábbal felkelni. Pszichológushoz meg miért járnék? Nincs semmi olyan problémám, ami miatt kellene.

Nálad viszont nagyobb a baj, mint gondolnád. Ha már a segítő, jó szándékú válaszokra is így reagálsz... Remélem a szüleid minél előbb észreveszik, hogy valami nem stimmel és cselekednek.

2012. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!