Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha van egy elektromos cigim...

Ha van egy elektromos cigim amiben egy olyan porlasztó van amire az van ráírva hogy 30-80 wattig lehet használni akkor 30 watt alá nem vihetem?

Figyelt kérdés
Ha 30 alá viszem akkor azzal tönkreteszem? 20 watton szeretném használni mivel régebben vettem liquidet dohányboltban amikor még nem nagyon értettem hozzá és túl erős viszont kidobni meg nem szeretném mert sajnálom :( 30 watton is eléggé erős így gondoltam kipróbálom egyszer 20 watton és azon tűrhető volt, de ha több ideig használom 20 watton akkor azzal ártok a porlasztónak ?

2019. szept. 19. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ártasz vele a porlasztónak, de az már alulhajtàs, ebből eredően fellèphet tankszivàrgàs, ami már viszont a modnak árthat.
2019. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!