Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bunkóságnak tartjátok, ha...

Bunkóságnak tartjátok, ha valaki az utcán idegenektől kér cigit? Ha tőletek kérnek, hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit igen, mert gondolom a másiknak is pénzbe került a cigit megvenni ami nem olcsó.

Én 20 éve nem cigizek már, így nem is tudnék adni, bár ha nagy bagós lennék, lehet akkor sem osztogatnám a cigit azoknak az idegeneknek akik kunyerálnak.

2019. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert általában pont hogy az ilyen csipszar jön oda aki magának nem tudja megvenni még 9/10 ez. A másik fele hogy igen pénzbe kerül. Az más ha egy társaságba kér egy még nem olyan ismert embert mint egy vadidegen aki általában szinte támadólag jön oda az utcán.
2019. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy cigid, tesó? De a telefonodon mutassad!
2019. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kérnek olyan sűrűn, hogy ne adnék.
2019. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, bunkóság.
2019. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem 'bunkóság' hanem 'csóróság'... cigaretta lejmolás, régebben adni szoktam, ma már nem adnék én sem, ha dohányoznék, mivel 30 éve leszoktam. A másik ilyen a pénz kunyerálás.


Lerázni őket finoman néha nehéz. Pl. "Tesó, van egy cigid/egy kis apród?"-"Számodra nincs, Tesó!",-"Próbálkozz/Kérj a Trafikban/az OTP-ben!" ecetera...

2020. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon is bunkóság másoktól kérni cigit akár az utcán, akár bárhol máshol.
2022. dec. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!