Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek sikerult?

Kinek sikerult?

Figyelt kérdés
Ha nem cigizek, mit tegyek helyette? Mikor kezdek el hizni?
2019. nov. 7. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért hajlamos az ember hízni a leszokást követően, mert pótcselekvésképp többet eszik helyette.

Mit csinálj helyette? Sportolj, rágózz stb.

2019. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a sport a mozgás segít, de ne evéssel pótold és ne rágóval. Ha mozogsz rendesen biztos nem hízol el.
2019. nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem segített a víz ivása... Szeltem bele citromot is tök jó volt. Telefonos játékok (nekem pl a Honfoglaló, szókereső) a testmozgás vettem egy AB Generátort ajánlom mert kis helyen is elfér és gyorsan átmozgat amikor cigizni akartam csináltam 15-20 at és el is múlt a sóvárgás... Ki kell tapasztalnod mi használ... Meg kell tanulni nem dohányzónak lenni... Nem olyan vész ám... Csak arra figyelj hogy az első "hisztinél" ne gyújts rá... Ilyenkor ha nem vagy elég erős egy csomó szart fogsz produkálni hogy legyen indokot rágyújtani...Ezek pszichések neked kell leküzdeni. Esetleg ajánlon Alen Carr könyvét nagyon jó... Kitartást!
2019. nov. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!