Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vajon ez mennyire káros?

Vajon ez mennyire káros?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm fehér multit szív. De általában nem tudozi le csak szájra szívja. Azt mondja hogy tudore nem esik jól neki de ízre meg szereti meg hangulatra szereti.


De úgy hallottam hogy nagyon káros szájra leszivni a cigit. Bár nem tudom miért lenne jobb tüdőre leszívni bármivel is.


Sztetek próbáljam meg meggyőzni hogy vagy tudore vagy sehogy?


2019. nov. 28. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ami a vagy előtt van azt lényegtelen.
2019. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tüdejét nem károsítja annyira,de valamennyi lemegy így is,a nikotin meg a vegyi anyagok már a szájban nyálkahártyán felszívódnak,szóval teljesen mindegy.
2019. nov. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szájrák hamarabb kialakulhat. Atüdőrákért meg kell dolgozni. Szájrák pár év múlva lehet, tüdőrákért 20 évig minimum napi egy dobozt el kell füstölni. Hajrá.
2019. nov. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szajrakos lesz gyorsan ahogy az elottem szolo irja. Szerintem beszeld le a cigizesrol, vagy inkabb tudozze le
2019. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább arra kellene rávenni, hogy ne füstöljön.
2019. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cigit ha nem tüdőzöd le szájrákot kapsz? Egy része ígyis úgyis átmegy a szájon, no de aki szivarozik meg pipázik az meg akkor hal meg ha letüdőzi, random fas zságok.. Gégerákos, nyálmirigy rák ígyis esélyesebb.
2019. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon káros. Inkább arra beszéld rá, hogy hagyja abba. Minek cigizik ha le sem tüdőzi egyèbkènt?
2019. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!