Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vészeljem át jövőhéttől...

Hogyan vészeljem át jövőhéttől a melóban cigi nélkül? (1 hete nem gyújtottam rá)

Figyelt kérdés
A munkatársaim nagyrésze cigizik. Azt sem tudom mivel helyettesítsem az eddigi cigiszüneteket, illetve, hogy bírjam ki, ha füstszaggal beterítenek. Mert úgy biztosan nagyon kívánni fogom. Valamint cigizés közben dumáltunk a legtöbbet, így valószínű hogy én leszek a kis fekete bárányka, aki kilóg a sorból és kidumálnak, ha nem megyek ki többet velük cigizni. 10 évet dohányoztam, de mostmár elegem volt belőle. Már most jobban érzem magam, bár baromire kívánom még mindig. De iszonyat közösségromboló hatása lesz annak, ha többet nem fogok velük tartani. Tippek, vélemények? Boldog Karácsonyt egyébként.
2019. dec. 25. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj ki velük! Akik számára az közösségromboló, hogy már nem cigizel velük, azokkal eleve nem érdemes egy közösségbe tartozni. Nem kár értük.
2019. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:

Szia.

Olvasgasd a Domján László féle agykontrollt.

agykontroll.hu

Vagy a konyvet vagy tanfolyamra menj el.


Vagy menj el egy Fulakupunkturas Addiktologushoz aki beszurja a Nada pontokat.

Olvass utana.

2019. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"valószínű hogy én leszek a kis fekete bárányka, aki kilóg a sorból"


Egy jó pár év múlva, meg te leszel közülük az egyetlen bárányka, akinek még lesz lába.

Persze csak, ha nem cigizel!

2019. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha munkahelyet(közösséget) váltanál, az lenne a legjobb.
2019. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egész szövegből az jön le, hogy a cigizes tart össze titeket, ha azért mert már nem károsítod magadat tovább akkor szerintem neked kéne elgondolkoznod saját magadon, hogy mégis miért ragaszkodsz hozzájuk. Ne hárítsd másra a felelősséget, ha kinéznek, ha nem. Mindenki a saját egészségéért a felelős, nem fogja senki sem fogni a kezedet közülük, ha menni kell a kemóra és ha fogná is (amit kétlek) akkor is mivel lenne neked jobb?

Amennyiben mégis kimész és rágyújtasz, akkor pedig az jusson majd az eszedbe, hogy milyen gyenge az akaratod és majd előbb vagy útobb, de vállalod a felelősséget ezért, mert az élet az vissza fogja adni még ilyen "kis" cigiszüneteket is, főleg, ha még a 10 évre lesz pakolva valamennyi.

2019. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet... Az elején cikiztek meg kínálgattak de pár hét után leszoktak erről... Én még büszke is voltam rá hogy na nekem sikerült ti meg gyengék vagytok... Igazából csak irigykednek de ezt nem fogják bevallani... Ami viszont dühített hogy amíg ők kint pihiznek én továbbra is dolgoztam... Ez egy hónapig nagyon zavart... De aztán észrevettem hogy én nem fáradok úgy mint ők sokkal több az energiám és szinte kipihenten mentem haza... Ők meg pláne éjszakai műszakban szédültek meg nyüszögtek (ahogy anno én is) nem beszélve a pénzről... Ami maradt a cigiből ruhát cipőt vettem rajta tök divatosat... Csak irigykednek... De megéri... Két hét lesz nehéz utána megszokod... Kitartást!
2019. dec. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, hogy nem fog menni, akkor az elektromosra váltásra gondoltál már?
2020. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!