Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy hét leforgása alatt...

Egy hét leforgása alatt szerintetek le lehet szokni?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy már ne is nagyon kívánjam a cigit.
2010. júl. 21. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Esélytelen

sokkolnád a szervezeted, inkább fokozatosan szokjál le.

2010. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 1 évig dohányoztam, igaz nem volt nagy láncdohányos, nekem egy doboz simán elég volt 1,5-2hétig!

Én egyik napról a másikra tettem le, és egyáltalán nem hiányzik.

2010. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán!!!Minden önuralom kérdése.Soha nem hittem volna hogy ezt fogom mondani de így van.10 évig cigiztem, napi 1 dobozzal.2 hónapja nem gyújtottam rá.Egy szálat se!!!Ezt nem lehet fokozatosan csinálni mert akkor soha nem fogsz leszokni.Egyszerűen azt mondod hogy holnaptól nem dohányzol, és nem gyújtasz rá.Az első hét kicsit szar de utána sokkal jobb lesz.Most már az sem érdekel ha rágyújtanak mellettem.
2010. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Legfeljebb egy kisideig meg lehet vonni a cigit, de leszokni még 2-3 hónap is kevés. Végleg meg tényleg irtó nehéz, mert aki már egyszer dohányos volt, abban megvan a csábítás, hogy újra az legyen. Jobban mondva nincs meg benne az a gátlás a cigivel szemben, ami egy olyan emberben megvan, aki sosem dohányzott.
2010. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

09:03

Pontosan

2010. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha valakinek van még valami hozzáfűznivalója, szívesen fogadom. :)

2010. júl. 21. 19:56
 8/9 anonim válasza:

le le lehet csak te nem tudsz..:P

mert te hamar akarsz és hamar nem lehet..!

2010. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az egy hét, az most azért egy hét, mert szüleimmel elutazom, és mivel nem tudják, hogy bagózom, így nem lesz alkalmam rágyújtani (pontosabban alkalmat persze keríthetnék, de ha már így alakult, akkor nem is fogok).

Csak mivel eleve le szeretnék szokni, akkor most ez egy kiváló "rákényszerítéses" módja, és arra vagyok kíváncsi, hogy egy hét alatt nagyjából fizikálisan hozzá lehet-e szokni az elvonáshoz.

Persze azt tudom, hogy akaraterő, és önuralom kell hozzá, hogy utána se dohányozzak, de ismét leírom, hogy a kérdés leginkább arra vonatkozik, hogy ennyi idő elég-e ahhoz, hogy már ne is kívánjam annyira a cigit (magyarán megszokja-e a szervezetem, hogy nuku nyista cigi :))?

2010. júl. 23. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!