Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó emberek, ti hogy...

Dohányzó emberek, ti hogy vagytok a házban cigizéssel? Mindig kimentek rágyújtani?

Figyelt kérdés

Én és a feleségem is cigizünk, nálunk pl a wc az a hely, ahol bent is dohányzunk. Egyik ok hogy ott van elszívás, és nem terjed át a szag az egész házra.

De mondjuk a 18 éves fiunk mióta azt az iqost szívja, ő szívja a szobájában, a nappaliban, mindenhol, de azt igazából nem lehet érezni.


De mondjuk van egy család, akikkel nagyon jóban vagyunk, gyakran járunk egymáshoz, na ők az egész házban cigiznek, de náluk tényleg ha haza megyünk a kabátjainkon meg mindenhol érezni rajtunk is, teljesen átveszi a ruhánk a tömény cigi szagot.



2020. jan. 12. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzom.

Az ismerőseim többsége mindig kimegy. Olyat nem ismerek, aki néha kimegy néha nem vagy csak bizonyos helyiségeben dohányzik benn. Annál a pár családnál, akik benn is dohányoznak, kb. vágni lehet a füstöt.

2020. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 30 éve dohányzom. Soha nem gyújtottam rá a lakásban, és a párom sem. Lakáson belül sincs "kijelölt hely".

Ha autóval megyünk hosszabb útra, egyszerre három feltételnek kell teljesülni, hogy az autóban lehessen dohányozni. Nem lehet gyerek az autóban, le kell húzni az ablakot, és nem szabad az autó hamutartóját használni (a benne hagyott hamu, és csikk miatt lesz büdös az autó).

Ha elmész vendégségbe, ott nem tudsz mit tenni, a te ruhád is bagó szagú lesz.

2020. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Panelban a konyhában, az ablaknál dohányoztam, vagy nyáron az erkélyen. Kivétel a reggeli első cigi a kávé mellé, azt a nappaliban szívtam el. Hálóban soha.

Most kertesben lakom, általában kint, a teraszon dohányzom. Itt is van kivétel, éjszaka (főleg télen) nem megyek ki, mert ahhoz teljesen fel kéne öltözni ilyen hidegben. Az ablakban szívok el egyet-kettőt, résnyire nyitott ablaknál, utána kiszellőztetek.

Laktam rövid ideig társbérletben, ott a nappaliban dohányoztunk, még csukott ablakoknál is, na az még nekem is sok volt, inkább kimentem, ha egyedül gyújtottam rá.

2020. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Férjemmel mindketten dohányzunk, de lakásban soha. Nincs kijelölt hely, csak kint. Ha hideg van felöltözünk.
2020. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pupusz ***** válasza:
69%
Van dohányzó szobám elszívóval. Csak ott dohányzom.
2020. jan. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen elszívó van akkor is bemegy a többi helyiségbe is. CSak legfeljebb ti nem érzitek, de egy nem dohányzó az megérzi.
2020. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
27 éve nem dohányzom. Akkoriban még szívta boldog-boldogtalan, nem volt szokás kimenni. Tavaly Németországban segítettem egy öreg barátomnak lebontani a konyháját. Ő indig bent szívta. Hát, ne tudd meg, a tőle elhozott fa bútorok még fél év szellőzés után is büdösek voltak.
2020. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ez segíthet

[link]

2020. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!