Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokáshoz ötletek?

Egyre kérdése:

Leszokáshoz ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Éppen leszokóba vagyok a cigiről és szeretnék kérni pár öteletet, hogy ti hogyan tudtátok letenni a cigit vagy lényegesen korlátozni a dohányzást? Általában hosszú arany marbit, arany davidoff-ot vagy fekete dunhillt szívok. Nektek sikerült letenni a cigit, vagy ha próbáltátok de nem sikerült, hogy csináltátok?

A válaszokat előre is köszönöm:)


16f



2020. jan. 23. 09:06
1 2
 11/14 sheriffkoma ***** válasza:
73%

Ha most kidobod a készleted a kukába, úgy, hogy amit utoljára szívtál, az volt az utolsó, akkor le tudsz szokni.

Ha nem, mert úgy gondolod, még szükséged van egy utolsóra, akkor nem az lesz az utolsó.

2020. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az első héten kerüld a dohányosokat... Nekem a nikotintapasz segített... Nem mertem rágyújtani mellette féltem a nikotin mérgezéstől...
2020. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Első hónapban nikotinmentes cigarettát szívtam helyette.

Rettentő íze volt és nagyon magas ára, de egész jól rászoktam a végére :-)


Aztán az helyett elkezdtem ilyen kalóriamentes cukorkát enni. De annyit, hogy hasmenést kaptam tőle.

Végül aztán a harmadik hónapra sikerült mindenféle pótlószer nélkül is megállni.


Nem árt, ha van egy munkatársad akivel csinálod, akivel átsegítitek egymást a napközbeni mélypontokon. Én egy kollégámmal együtt tettem le, ő sem dohányzik azóta sem.

2020. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam a férjemtől egy kiskutyát annak cserébe hogy ha leteszem a cigit... Egy kölyök kutya leköt annyira hogy eszedbe se jut xD
2020. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!