Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi megoldás lehet a...

A cigi megoldás lehet a bántásokra?

Figyelt kérdés

Világéletemben bántottak amikor tudtak, kezdve 5. osztályban amikor még picit dagadtabb voltam, mostanra, 11. osztályra sikerült lefogynom de így meg vékony vagyok és ezért baszogatnak... bökdösik órán a tollal a térdemet meg ilyenek, ráírnak a húgomra hogy demegba-nálak... szóval igazi köcsög osztálytársaim vannak... de ha egyszer felpofoznám őket akkor meg én lennék elővéve hogy miért verekszem. Szóban és fizikailag is bántanak ilyenekkel, csikiznek órán én meg hiába mondom hogy hagyják abba. Így ez nem élet.... utálom magam és az életem is.

Úgy gondoltam, hogy hátha a cigi hátha megoldaná hogy jobban érezzem magam, a folyamatos bántások miatt. Természetesen nem úgy, hogy ők tudnak róla mert az még egy bántási felület, csak pusztán elfeledtetni a gondokat, vagy nem tudom... szóval csak én tudnék róla



2020. jan. 30. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2020. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akk meges mi lehet jo amitol jobban erzem magam mert mar kezdem unni azt az egeszet
2020. jan. 30. 13:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek cigi, valakinek az alkohol, valakinek a drog. De ezek nem megoldások (mint ahogy a tej sem), csak pótcselekvés. Ha eleget edzett vagy elég egy két direkt, és csend lesz a bokorban. Saját tapasztalat.
2020. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített a suliban... Aztán jött a felnőtt kor nagyobb bajokkal... Ott már nem elég a nagyobb baj (meghalt a gyerekem) de még azzal is küzdenem kell hogy letegyem a cigit ha nem akarok megpurcanni fiatalon... Rövid távon segít... Hosszú távon öl... Nem mondom hogy ne cigizz ne szokj rá mert nehéz lesz leszokni amikor az életed a tét... Nekem is mondták én is leszartam... Igen a világon az egyik legjobb dolog a cigi....de meghalni miatta? Hülyeség. Te döntesz
2020. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2020. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy cigiztél már, kipróbáltad valamikor?
2020. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú?
2020. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én átmennék egy másik iskolába jó messze ezektől a gyíkoktól! A cigire ne szokj rá a végén még azért is baszogatni fognak.
2020. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17f még nem cigiztem soha, csak most megint sulit váltani? amikor középsuliba mentem akkor se lett jobb, megint egy újabb közösség ami szintén nem fogad be én már kész vagyok idegileg ettől az egész helyzettől
2020. jan. 31. 18:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, ha nem férsz össze a világgal, valamelyikőtöknek változni kell. A világ nem fog megváltozni a kedvedért, tehát neked kell. Ha most rászoksz a cigire, akkor saját magadat bünteted mások hülyesége miatt. Valóban ezt akarod? Neked az a bajod, hogy olyan dolgokat várz el másoktól, ahogy te viselkednél adott helyzetben. Csakhogy ők nem te vagy. Az ő szemükben te vagy a hülye, a te szemedben ők azok. Ki dönti el, hogy melyikőtök csinálja jól? De oké, tegyük fel, hogy ók a hülyék. Mi a francnak támasztasz elvárásokat a hülyéknek? Borítékolható, hogy nem fogják teljesíteni, hiszen hülyék, és te megint csak dühöngeni fogsz. Inkább ránts egyet a válladon, és nevesd ki őket.
2020. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!