Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Félek, hogy előbb-utóbb a...

Félek, hogy előbb-utóbb a húgom kipróbálja a dohányzást?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nagy rajta a teher, 15 éves amúgy.

Mióta elkezdődött az év, azóta rendszeresen kávézik is, előtte soha sem csinálta.

A dohányzással úgy van, hogy egyébként utálja, drágának és fölöslegesnek tartja. (Vagy csak ezt mondja nekünk, közben meg belül lehet hogy ki szeretné próbálni...)

De mi van, ha már nem bírja a terheket, az elvárásokat, és csak ebben látja a kiutat?

Elég sok mindent megbeszélünk, de nem hinném, hogy elmondaná nekem, ha kipróbálja... a családban közeli rokonok nem cigiznek, de a barátai, osztálytársai között elég sokan igen.

Ahol tudom, leveszem róla a terhet, pl. házimunkában, főzök neki ebédet, mire hazaér a suliból, stb...



2020. febr. 13. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"teher, megfelelési kényszer" - Ezen mindig jót mosolygok :)


Lazábban kell felfogni, ennyi az élet titka - engem másodikban próbáltak kikészíteni, mikor a tanárunk a barátnőmre kezdett hajtani, aki osztálytárs volt (igen, én egy ilyen elcseszett suliba jártam), a jegyeim lerontották, bevágtak a hátsó padba, mikor már 8 ellenségem volt, akkor kezdtem élvezni :)


Emlékszem a legjobb az volt, amikor a szóban forgó tanár engem mint hetest szünetben elküldött felmosóért, mert "Ragad a padló, mosd fel, te vagy a hetes!" A takarítónő csodálkozott is, mert ilyen még nem volt, minden esetre adott a szertárból egy retkes felmosót és egy vödör koszos vizet... Mielőtt beléptem a terembe elkezdődött az óra, és tudtam, de tudtam, hogy el fogok esni a küszöbben... sajnos a tanár csak térd alatt kapott, de az is elég volt hogy kidülledjen az ér a fején, és mindenki visszafojtva röhögjön :D

Az egész óra a takarítással ment el, mert nem derülhetett ki, hogy eleve nekem kellett volna felmosni :)

29/F

2020. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi lett, azóta rászokott, vagy csak beképzelted az egészet?
2022. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Nem, de már a második kérdésem alá írsz, privátba kéne beszélgetnünk ;)
2022. jan. 25. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!