Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányoznak ennyire...

Miért dohányoznak ennyire kevesen?

Figyelt kérdés

Megfigyelem, hogy a nők körében kevesebb a dohányzás, mint a férfiaknál.

Kb. 10 lányból 2 dohányzik

A férfiaknál ez 10/4

Ergo kétszer annyi férfi dohányzik, mint nő.

Magyarul társkeresésben 2 férfira jut 1 nő.

Teszem hozzá, hogy én is dohányos férfi vagyok és dohányos nőt keresek (félreértés ne essék, nem itt keresem, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

Ha bármilyen bántó, sértegető, provokáló, ismerkedő, gyűlöletkeltő tartalom található a kérdésben elnézést kérek)


2020. márc. 8. 09:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
# 10/ ITT a pont! :)
2020. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább kezd bebizonyosodni, hogy nem csak a tüdő, hanem az agy sejtjeit is rombolja. Némely embereknél elég súlyosan.
2020. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért mégsem kevesen, hogy az utcán valamelyik ne füstöljön folyamat le.
2020. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2020. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát a férfiasságodról majd egy pár év mulva beszélgess. Elég hamar érszűkületet okoz a dohányzás.

Az érszűkület pedig elég rossz hatással van a potenciára.

Magyarul eljön az idő amikor majd nem áll fel a fütykösöd, na akkor térjünk vissza a férfiasságodra.

2020. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bivaly nőkre mindig fel fog állni 😂
2020. márc. 9. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!