Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti szerettek dohányozni?

Ti szerettek dohányozni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
nem, én inkább alkoholista vagyok
2020. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az se rossz hobbi, bár szintén káros az egészségre.
2020. ápr. 13. 17:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok,de néhány hónapja már nem dohányzom csak hétvégéken,amikor a kertészkedek,a házamat újítgatom..Olyankor általában megiszok 6-8 sört,házi pálinkával,és akkor elmegy egy doboz cigi is egy délután folyamán..Tavaly mikor még aktív dohányos voltam,éreztem hogy egyre rosszabbra fordulnak a dolgok,sokat köhögtem reggelente,nehézlégzés fizikai megterhelésre stb..Imádtam,imádok dohányozni,de lassan teljesen fel kell hagyjak vele,vagy komolyabb bajom lesz.
2020. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretek.A Champix gyógyszer segít leszokni a dohányzásról.Vényköteles.
2020. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Az a legjobb dolog az életben.

És most ne térjünk ki a példákra, hogy kivel, mikor, miért.

A lényeg az, ha fél óránál több ideig nem csinálom "meghalok"

2020. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár néha bosszant a függőségem. Félek is mert anya 2 éve halt meg tüdőrákban.

9 évesen szívtam először. 42 vagyok. Szinte nincs is emlékem olyan amikor nem cigiztem. Annyira hozzázartozik a mindennapjaimhoz mint az étel. Ha belegondolok ez szörnyű.

A fentebb írt gyógyszernek kemény mellékhatásai vannak, próbáltam.

Azt szoktam mondani valószínűleg csak úgy tudnék leszokni ha pár hónapig mesterséges kómában tartanának...

2020. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Szerettem dohányozni, amíg át nem szoktam az e-cigire. Most ezt szeretem.
2020. ápr. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem gusztustalan, undorító és visszataszító szokás. Sárga ujjak, folyamatosan rossz szájszag, plusz az állandó füstszag, ami egy bagós ember ruhájából árad... A maga egészségét mindenki úgy teszi tönkre ahogy akarja, de dohányozni az én szememben igénytelenséggel egyenlő. Jöhetnek nyugodtan a negatív értékelések, akkor is ez a véleményem.

Viszont azon el lehetne gondolkozni, hogy ha mindenáron nikotin kell, hogyan lehet még bevinni a szervezetbe. Északi országokban megoldják füst nélkül, tubázással vagy snüzzel.

2020. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Én imádok cigizni,ez van.

Nem izgat a tény,hogy káros...

Hogy miért szeretek cigizni?

Mert megnyugtat

Feloldja a gátlásaimat

jó az aromája a ciginek

Rászoktam,ennyi.

Ez már nem változik bennem!

Örökre szeretni fogok cigizni!

2020. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádok cigizni... De sajna le kellett tennem mert 30 éves nő létemre úgy köhögtem mint a 80 éves tüdőrákos nagyapám... Rá kell szokni a nem dohányzásra... Nem is vészes... Bár ivászatos kertipartin egy két szál elmegy... (bár ebbe a karanténos időben kerti partit sem kell tartani)... A megmaradt pénzt meg élvezet értelmes dolgokra költeni... Nem teszem félre de minden hónapban veszek valamit amire eddig sajnáltam a pénzt...
2020. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!