Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti szerettek dohányozni?

Ti szerettek dohányozni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nem.

Pedig 30 évig dohányoztam, de 15 éve leszoktam róla, azóta sem hiányzik.

2020. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem dohányzom, nem is kívántam sosem. Életemben ha elszívtam 10 cigit (régen volt).

A feleségemmel másra fordítottuk a pénzt:

Amikor megszülettek a gyermekeink, mindegyik nevére nyitottunk takarékkönyvet (külföldön éltünk), és amit ketten cigarettára költöttünk volna, havonta rátettük a könyvükre. Amikor 18 évesek volta, sok ezernyi pénz lett odaajándékozva nekik, amit köszönettel vettek. A családban senki sem dohányzik, de a rokonságban sem, kivéve a sógoromat.

2020. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szeretek, ha megvan hozzá a társaság, csak ebben az a baj, hogy egy idő után észreveszem magamon, hogy társaság nélkül is tolom. Sosem voltam igazi dohányos, csak ilyen társasági kocadohányos.

Más: ha már dohányzás, akkor csakis a sodort jöhet szóba, a "gyári" ízétől szagától undorodom. Mellesleg sokkal jobban esik elszívni egy "kézműves" cigarettát, mint akár egy töltöttet (azt sem preferálom). Vékony papír + minőségi dohány. Ha egyszer úgy van, talán a pipázást kipróbálom milyen...

2020. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én szeretnék.

Kár, hogy nem mindig csak a szomszéd döglik bele.

Tigris szofiról szoktam álmodni.

2008 óta nem szívom.

2020. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
#2 minden káros, ami jó, nem vettétek még észre? Egyébként egyik se káros, amennyiben mértékletesen csinálod.
2020. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!