Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb 1-2 honapja kezdtem el...

Kb 1-2 honapja kezdtem el füvezni. Szerintetek hozzá szokhatok egy bizonyos adaghoz és érdemes szünetet tartani néha, hogy érezzem?

Figyelt kérdés
( régebben is csináltam egyszer kétszer, de nem láttam értelmét, féltem tőle. Most újra tudtam, hogy mi fog vàrni, de sokkal jobb érzés mint anno. ) Egy zenei előadó két srác zenéi annyira megfogtak, hogy gondoltam miért is ne, átadom magam az érzésnek 100%ba, ami nagyon jó érzés!! :) Nem nagy mennyiséggel kezdtem, nem K.O.-ra akartam magam rakni, hanem megélni az érzést. De minden egyes ciginél valamennyivel többet raktam hozzá. Nem minden nap csináltam az elején.2 naponta vagy 3 naponta. Mostanaba meg inkább 1-2 naponta. Az elején csak este, de átmentem nappalra is. Arra lettem figyelmes, hogy nem üt be, ( pedig jó a cucc, mert bízok az emberembe és ő se szív szart, amugy BP-s a cucc) na mondom par nap mulva tobbet rakok bele, nagyon beutott, megijedtem, de jó volt. Azóta semmi, szívok és nem érzek semmit. ( lehet, hogy a nagyobb mennyiség miatt sikerült?) Hallottam olyat hogy megszokhatom az adagot amit szívok és ezért hagyjak 3-4 nap szunetet vagy egy hetet, de nem hagytam, mindig probalkoztam vele. Most mar a 4.-ig napnál tartok, hogy nem csinàltam. A véleményetekre lennék kivancsi. Szerintetek is érdemes szüneteket tartani? Kezdő vagyok, de nagyon élvezem és nem, nem lettem függő, csak élvezem azt amit érzek és màr rendesen stresszbe vagyok mi van ha soha többé nem fogom érezni 😂😂😂 🤯 24/F

2020. ápr. 23. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

De, rohadtul függő vagy 😂😂😂 bármennyire is nem tetszik, a leírásodból egyértelmű, és az is, hogy fogalmad sincs ennyi idôsen arról, hogy hogyan alakul ki egy függőség (“ Hallottam olyat hogy megszokhatom az adagot amit szívok“)...

Nem elég, hogy rendszeresen füvezel, de még buta is vagy...mondjuk attól nem kell aggódnod, hogy tovább butulsz, ez is valami...

2020. ápr. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ismerek olyan embereket,akik évek óta úgy szívják mint a sima cigit .. szóval ja,hozzá lehet szokni. El i lehet butulni tőle,neked az már elég nagy luxus lenne ,ha ez az alapállapot szóval csak óvatosan bástya XD
2020. ápr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják toleranciának. Ugyanahhoz a hatás eléréséhez, mint mondjuk régen, már több fű kell. Ez teljesen normális, és mindenkinél kialakul. És kedves előző, ez nem valami ördögtől való kemény drog, fizikai függőséget egyáltalán nem alakít ki. Aki rászokik, az mindenre rászokna amit csinál, pl. csokievés vagy gépezés.
2020. ápr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne szívj többet. Lehet a tolerancia miatt túladagolnád magad.
2020. ápr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mekkora szerencse, hogy a füvet nem lehet túladagolni... miért nem mész olyan kategóriába válaszolgatni, ahol van fogalmad a dolgokról?
2020. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!