Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás lerakása alatti...

Dohányzás lerakása alatti depresszió, volt valakinek ilyen tünete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves vagyok fiú. Körübelűl 1,5 éve rendszeresen minden nap 12-13 szál cigit szivtam, bulikba vagy társaságba volt hogy egy dobozzal is. Eldöntöttem, hogy leteszem ennek már 4 hete viszont 2-3 hete megjelent nálam a depresszió tünetei kedvetlenség,lehangoltság, amit eddig szerettem csinálni nem nagyon birom magamat rávenni csak nehezen hol erősebb hol gyengébb állapotba, ehez társulva meg az elvonási tünetek amik egyre jobban legyőzhetők.Tisztába vagyok azzal hogy a dohányzásnak "köszönhetően" kialakulhatott ujra a depresszió bizok benne hogy nem marad így kitartok a döntésemnél, nem akarok dohányos lenni.Hozzáteszem régebben dohanyzás előt is voltam depresszios. Ti tapasztaltatok ilyet? Mennyi idő még elmúlhat? Köszönöm, hogy végigolvastad várom a válaszokat!:)



2020. máj. 3. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemsokára jobb lesz.
2020. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem lett jobb fél év után vissza szoktam.
2020. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!