Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le kell szoknom a cigiről....

Le kell szoknom a cigiről. Mit tegyek hogy ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés
A férjemmel régóta szerettünk volna babát amikor végre összejött (akkor még nem dohányoztunk) születése után 4 naposan meghalt...mondanom se kell teljesen összetörtem...rászoktam a cigire mert az megnyugtatott...viszont már ahhoz hogy nyugodt legyek már kell hozzá napi 2 doboz sör és 1 doboz cigi...ez így nem mehet tovább ...le kell tennem ...viszont rettegek hogy belecsúszok a depresszióba...nyugtatót nem akarok szedni...pszichológushoz már járok...hogyan tegyem le? Mit csináljak helyette? Semmihez sincs se kedvem se energiám...hogyan tudnék újra a régi lenni?

2018. jún. 19. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk próbáljátok meg együtt. Csináljatok közös programokat stb, a lényeg hogy mindig jó kedved legyen, akkor nem kell a depresszió miatt félni.
2018. jún. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbáld meg az ecigit. Az sokaknak segített letenni a cigit
2018. jún. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hello,

napi 1,5-2 dobozzal szívtam. Leraktam egyik pillanatról a másikra és nem hogy nem lettem depressziós hanem még örültem is neki. Sok mindent próbáltam de a "segédanyagok" nekem nem jöttek be.

Alan Carr: Könnyen és gyorsan leszokni a dohányzásról (nem biztos hogy ez a pontos cím, de szerintem ez alapján megtalálod) Nekem ez jött be. Szerintem megéri elolvasni.

2018. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn is leszoktam,de nem használtam semmit csak a ambíciómat,de azt mar nagyon,mar elkezdett fogyni de rágyujtás előtti pillanatokban nagyon kèrtem a segitsègèt.Sikerült!
2020. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!