Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leakarok szokni a cigiről!...

Leakarok szokni a cigiről! Van valami jól bevállt módszer?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és már 2 éve a rabja vagyok.
2010. júl. 30. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszokóban vagyok,próbáltam sokszor azt,hogy egyre kevesebbet szívtam,de így szerintem nem lehet leszokni. Egyik napról a másikra kell. Most 9 napja,hogy nem gyújtottam rá. Rágózz te is,és egyél gyümölcsöt,vagy mozogj. Ezek elterelik valamennyire a figyelmet a cigiről.
2010. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Mondd meg anyukádnak, hogy egy darabig ne pénzeljen.
2010. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal nem sokra megy,ha valaki cigizni akar akkor is fog,pl. a haverok megkínálják úgy is....
2010. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kezd el járni olyan edzésre, amivel teljesen lekötöd a figyelmed. HA RÁ AKARSZ GYÚJTANI, MENJ EL FUTNI!!!!
2010. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm valami nagyon erős bagóval azt csinálta, hogy abszolút zsinórban addig szívta míg majnem hányt azt megundorodott tőle. Elnyomta és vette ki gyújtott rá a következőre. Hátha bejön (pipával vagy füstszűrő nélküli cigivel). Tapaszok nem érnek sokat.
2010. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor 2 hétig bírtam. ha nem mentem volna el bulizni, akkor szerintem most sem cigiznék. ez a legnehezebb, a buliban megállni, főleg ha mindenki szívja körülötted és isztok. ezért szerintem legalább 2 hónapig ne bulizz, majd csak akkor, ha már a szagától is undorodsz.

ha leállsz, az első 1 hét kegyetlen lesz. az első 2 nap még elmegy, de nálam a mélypont a 4.-5. nap körül volt, úgy szenvedtem mint a kutya. hullámokban jött a cigi utáni vágy, főleg a megszokott rituáléknál, pl reggeli kávé, ebéd után, úton az egyetemre, egyetemről hazafelé. ha jön az inger, egyél valamit, rágcsálj karalábét, répát ez még egészséges is. arra készülj fel, hogy pótcselekvésként enni fogsz, tehát számolj plusz kilókkal. idegrendszeri tüneteid is lehetnek, kiabálhatsz, veszekedhetsz. nekem olyan érzésem volt, mintha reszketnének a belső szerveim. nekem az is segített, hogyha majd megvesztem a cigi után, lementem sétálni a környéken és addig róttam a köröket a paneltömbök közt, míg le nem nyugodtam. vagy takarítottam. közben próbálj arra gondolni, milyen jó, hogy tisztul a hangod, szebb lesz a beszéded, nem párolog minden pórusodból a büdös cigi. a pénzt, amit cigire költesz, tedd félre egy dobozkába, aztán pár hét múlva lepd meg magad valamivel, amit már régóta szeretnél magadnak. meg fogsz lepődni, mennyi pénzed lesz! én 2 hét múlva vettem egy kis üveggel a kedvenc parfümömből:))

remélem sikerül leszoknod, de készülj fel, hogy nagyon nehéz lesz és próbáld meg nem feladni!!

2010. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

14.19

nekem is vanegy ismerősöm, aki így csinálta, 30 év dohányzás után annyira megundorodott tőle, hogy 10 évenem gyújtott rá.


Nekem terhességemnél egyik napról a másikra sikerült leszokni, de szoptatás után sajna visszaszoktam - ez már más kérdés...

2010. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
inkább csézz :D akkor biztos nem fogsz cigizni mert egész áldott nap azzal jáccassz majd xD vagy wowozz O.o
2010. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Franciaországban árulnak olyan fülbevalót (férfiaknak is) Hogy amikor rá akarsz gyújtani,megdörzsölöd a füled,és aztán nem kívánod,sőt egy idő után még a szagát is utálni fogod,az Édesapám is így szokott le :)
2010. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem úgy nagyon nem fogsz tudni leszokni. A haveromnak volt egy bevált módszere: ha nem cigizel előbb útobb nagyon stresszes leszel és mindenen felkapod a vizet...Kérdezz meg bárkit ez ígyvan, na szóval amikor már úgy érzed hogy nem bírod kapj elő egy cigit olyan cigit vegyél ami gyengébb és szívd el. És azon kapod majd magad hogy nem egy dobozzal szívtál el hanem csak egy szálat. És így tovább hónapok alatt nem lesz majd rá szükséged!
2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!