Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az erkélyen történő dohányzásr...

Az erkélyen történő dohányzásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A felettünk lévő szomszédot zavarja és bosszúból, ahelyett, hogy szólna, direkt úgy rázza ki a szőnyegét, hogy az összes por és piszok rám és az erkélyemre menjen. Van, hogy direkt úgy mos fel és öntözi a virágait, hogy az hozzánk is lecsöpögjön. Szerintem a saját erkélyemen akkor dohányzok, amikor akarok, viszont arra mindig figyelek, hogy hamu, csikk ne menjen le, a szőnyegeket is inkább le viszem kirázni és a növényeimet is úgy öntözöm, hogy ne csöpögjön le.

2020. júl. 10. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Cseréljetek helyet a mi szomszédunkkal és akkor mindenki jól jár, a 2 zsémbes öregjány boldogíthatja majd egymást :D
2020. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
4es adom😂
2020. júl. 13. 10:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egyrészt amit ő csinál, hogy szemetel hozzátok, az sem igazán korrekt, de természetesen neki sem kell elviselnie a dohányfüstöt. Ilyen esetben a legjobb, ha meg tudtok egyezni,viszont utána lehet más lakó is, akit zavarni fog. Véleményem szerint erre nincs semmilyen megoldás ami mindkét fél számára jó.
2020. júl. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egész egyszerűen nem értem az erkélyen/ablakban dohányzókat. Mert ott az ő lakásába jut valószínűleg a legkevesebb füst, de minden nyitott ablakon úgy húz be a szag, mintha kötelező lenne. Szóval gyakorlatilag egy szép nyári napon sok-sok embernek keseríti meg az életét az ilyen tahó. Ez sajnos a PSZICHOPATA egyik jellemzője, hogy bele se képes gondolni, meg amúgy pont egyáltalán nem is érdekli az, hogy árt másoknak…!

Nálunk is, mire kapcsoltam, hogy a tahó megint a függőfolyosón fújja, addigra úgy telement a lakás, hogy konkrétan a pár hónapos baba szaglott a cigifüsttől. És akkor szellőztess ki gyorsan, de amíg ugye ott pöfékel, addig nem lehet, és különben a cigifüst is valamilyen Murphy-törvény szerint működik, mert állati könnyen bejön, szétterjed, aztán gebedj bele, mire kiirtod.

jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!