Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzók, érdekelne néhány...

Dohányzók, érdekelne néhány kérdés?

Figyelt kérdés

1.Mit éreztek, amikor úgy érzitek, hogy rá kell gyújtani?


2.Ha valaki 2 óránként gyújt rá, az rövid időnek szàmít?


3.Egy dohànyos mindenre képes, csak hogy elszívhasson egy cigit (mondjuk, ha már több órára megvontàk tőle, és nincs hozzászokva, hogy félnapig sem szív)?



2020. szept. 4. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Pang a tüdőm


Igen


Változó, én pl dohányboltba is lusta vagyok lemenni sokszor, inkább nem gyújtok rá :D

2020. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 1-es, de most pontosan nem értem, hogy mi értesz alatta, hogy pang a tüdőd. Ezt jobban kifejtenéd?
2020. szept. 4. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Kellemetlen érzés, olyan üres vagy nem tudom.


Pedig le akarok szokni a dohányról mert káros, csak nélküle nem ég a zöld olyan jól.

2020. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1) Egyszerűen csak megkívánom.

2) Két óra szerintem elég gyakori.

3) Én kibírom napokig is. Pl. ha meg vagyok fázva és fáj a torkom, akkor egyáltalán nem kívánom. De ez mindenkinél más. Van, aki ideges lesz, ha nem szívhat el egy nap egy doboz cigit. De ismerek olyan erős dohányost, aki meg simán bírja cici nélkül, ha valamiért nem lehet rágyújtani. Pl. hosszú repülőút.

2020. szept. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Valami kényszert éreztem. Valami hianyom volt. Olyan nem tudok mit kezdeni magammal érzés.


2. Ahhoz képest milyn káros a 2 naponta is gyakori


3. Már aki. Én nem. De a kórhazban ahol feküdtem a tüdőrakkal műtött nénike ahogy lábra tudott allni a mobil szívójával a kezében véreset köhögve ment le cigizni. Én örültem, hogy kaptam levegőt és túléltem ezt a programot. Soha többet nem gyújtanék rá.

2020. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen annak ellenére, h évek óta rendszeresen dohányzok. De ha vmiért nem lehet, akkor nincs rossz érzésem. Vagy ha nem kívánom, akkor aznap nem cigizek. Meg otthon nem is szoktam többnyire. Eszembe sem nagyon jut. Akkor szívok amikor kimegyek az utcára, de akkor mindig. A karantén alatt pl hetente szívtam el 1-2 szálat.
2020. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudok rágyújtani, először csak elkezd kattogni az agyam, és ja ,pang a tudom.

Ha később sem tudok cigizni, elkezd az agyam elővenni sérelmeket a múltból, és elkezdem felhúzni magam.

Majd ha valaki rosszul néz rám, szintén idegbahos leszek.


Ahogy ragyujtok , semmi baj.



2 óra nálam hosszú idő.


Igen, majdnem mindenre képes lennék.

De nem mindenre.

Nem bantanek senkit, sem állatot sem embert egy szál cigiert.

2020. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.) A legbeszédesebb kifejezés erre a nikotin éhség.


2.) Teljes két óra, inkább hosszúnak számít. Nem nagyon hosszúnak, de hosszúnak.


3.) Nyugtalan lesz, ideges és szorong. Változó, hogy ezeket az érzéseket ki hogyan kezeli.

2020. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!