Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnám elősegíteni a...

Hogyan tudnám elősegíteni a tüdőm tisztulását leszokás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Sikeresen,mar két hete nem gyujtottam rá,remelem tudom tartani az iramot!Viszont arra lennék kiváncsi,hogy hogyan tudnám minél hatásosabban ,,tisztítani”a tüdőmet.Valaszaitokat előre is Koszonom:)!

#tüdő #Letettem a cigit #Tüdő tisztulasa
2020. okt. 15. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sópipa, és kardió edzés
2020. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Nos, Donald Trumpnak vannak javaslatai...
2020. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Futni kell, minden nap
2020. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
taurin
2020. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit tenned, kitisztul rövidesen a tüdőd is meg minden részed.

Mozogjál sokat és rendbe lesz.

2020. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy maradj hidratált. Igyál sokat, lehetőleg vizet, teát, gyümölcsleveket és nem kólát, szénsavas löttyöket. A másik, hogy érdemes sportolni valamit. Ha eddig nem mozogtál szinte semmit, akkor persze ne azzal kezdd, hogy maratont futsz. Kezdésnek már az is jó, ha naponta 30 percet kicsit gyorsabb ütemben sétálsz vagy kerékpározol. Ez segít abban, hogy a keringésed helyreálljon, és a CO-mentes vér segít a méreganyagok eltávolításában. És mellesleg sport közben olyan hormonok szabadulnak fel, amik elégedettséggel, boldogsággal töltenek el és még le is foglal így abban is segít, hogy ne szokj vissza. Remélem, mióta a kérdést írtad, azóta is sikeresen veszed az akadályokat :)
2020. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!Kedves utolsó,nagyon jo dolgokat irtal,koszonom,és igen,azóta sem gyujtottam rá,már nem is kivanom.Legszomjam surun van még,de remélem idővel az is helyreáll!:)
2020. okt. 28. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!