Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt aki megbánta hogy leszoko...

Volt aki megbánta hogy leszokott a cigiről?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki megbánja a leszokást, akkor újra elkezdi, ergo nem szokott le. Ellentmondásos a kérdésed.
2020. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem bántam meg, de elhíztam, és pénzem sem lett több. 15 éve abbahagytam.
2020. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egészsége miatt leszokott, de a mentális egészsége csak romlott, mivel boldogtalanabb.
2020. okt. 25. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem lesz boldogtalanabb a leszokás után, max. pár hétig. A mentális egészség miért romlana egy káros szenvedély lerakása után?
2020. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Kettes vagyok. Pontosan így van. Harmincas vagyok, de ötvennek néznek.
2020. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki leakart szokni és leszokott az nem bánja meg sohasem.

AZ hogy nem marad pénze azután az nem igaz, mert nekem addig nem volt pénzem sokszor még enni valóra sem, azóta mindenre jut. Bár nem duskálok benne de nem éhezek azóta.

2020. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Emlékezz vissza az első szál cigire.. Jó volt? mert nem hiszem, pl számomra büdös volt, beszédültem és fulladoztam is, de csak tovább szívtam.. 15éven kereszül nap 2 dobozzal, ha nem volt csikkeztem.. szóval jah, szerinted? megbántam?


nagyon nehéz a leszokás, de ha nekem ment akkor neked is csak máshogy fogd fel a dolgokat nem a cigi hiánya miatt vagy "boldogtalan" hanem miatta! jó persze nekem is furcsa mert csak 2 hónapja nem cigizek viszont sokkel erősebbnek érzem magam, testileg és lelkileg is :) sportolj nem véletlenül mondják ezt



A nikotin elveszi az étvágyat és nem leszel éhes, sajnos sokan e miatt is dohányoznak.

2020. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Én megbántam,mert tökre szerettem cigizni,csak egyszer reggel felkeltem és többet nem volt kedvem rágyújtani,valahogy nem kívántam,pedig próbálkoztam

Visszaszokni de valahogy Úgymond kilöki valamilyen erő a számból a cigit,és nincs ínyemre a rágyújtás!

2020. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!