Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A leszokás miatt köhöghetek...

A leszokás miatt köhöghetek ennyire?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja hogy az 1-2 doboz cigi helyett csak 1-2 szálat szívok de az se mindig, tehát nagyon ritka. Vettem elektromos cigit hogy segítségemre legyen, de nemtudom hogy attól köhögok ennyire vagy a rendes cigi elhanyagolása miatt mert olvastam hogy lehet attól is ha valaki lerakja. Csak szárazon köhögök, de már öklendezésbe megy át, nem vagyok beteg sem, semmi ilyesmi. Ez azóta van mióta nem dohányzok.

Tapasztalatok/vélemények?

Előre is köszönöm :)


2020. nov. 14. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szivj elektromosat se. 2 hét alatt elmúlik a köhögés
2020. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legjobb ha egyáltalán nem cigizel, de ha mégis akkor inkább próbáld meg napi 5 szál alatt tartani és szívj hagyományos cigit, mintsem gőzt naponta nagy adagokban..

[link]


Az elektromos cigikkel főként a mérték miatt van a probléma, lévén hogy gyakorlatilag bármikor szívhatod sokkal nagyobb mennyiséget beszívnak az emberek mint a költségesebb hagyományos cigarettából.

2020. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!