Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a betépésben?

Mi a jó a betépésben?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam a spanglit. Aminek 3000 volt grammja, még attól is csak szarul voltam és csak szédültem. Hogy lehet élvezni ezt? Nem lehet mellette csinálni semmit. Ha ezt szívják, nem csodálom, hohy ilyen hulladék zenéket csinál sok(nem az összes) rapper.

2020. nov. 17. 10:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamelyik gyökér rapper meg fentanil túladagolásban halt meg? Ennyire jó kiütni magad? Lehet én vagyok kivételes, de én kifejezetten pánikolok, ha egy szer el akar szakítani a valóságtól. Mondjuk a fentanil pont olyan erős lehet, hogy még engem is kiüt(nem próbáltam, sok ismerősöm igen). Brutál sokan drogoznak.
2020. nov. 17. 10:39
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

:D


Kamu anyagot vettél, átvertek.


Manapság sajnos az a biztos amit magadnak termesztesz, persze úgyis könnyű rossz anyagot csinálni, de legalább arról tudod, hogy az ami, nem pedig mindenféle gyógyszeres, vagy egyéb vegyszeres oldattal összepermetezett kiszárított darálék.


Simán csinálok neked fűnek kinéző olyan szagú és "húdejólvagyok" fílingű cuccot valós THC tartalom nélkül, még a rendőr se tud érte lecsukni.


Te vettél valamit amiről azt mondták hogy ez az ami, de közbe fogalmad sem lehet róla mit szívtál el.


Lehet kínai füstölő volt egy kis xanax oldattal sima útszéli szárított kenderből.


Össszevissza hamisítanak ma már bármit és ez több mint veszélyes...

2020. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Provokáció
2020. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos, hogy jó anyag volt. Több ismerősöm ugyan ezt szívta, legtöbben évek óta fogyasztók. Nem lettem tőle rosszul. Csak nem volt jó érzés. Pont az a lényege a fűnek, hogy ellazulj. Nem jött be, nem jó érzés. Csak szédülsz és rottyon vagy. Nem lehet megnézni egy filmet, mert nem tudsz rá koncentrálni. Nincs kedved semmihez, csak feküdni. Szar.
2020. nov. 17. 14:49
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek másképp reagál a szervezete a különböző anyagokra, így nyilván a fűre is. A szimpla dohányzásban mi a jó? Mindenki kivétel nélkül szédül az elsőtől, rosszul van, émelyeg. Mégis rengetegen bagóznak. Én a sörön kívül képtelen vagyok más alkoholt meginni, mert én a pálinkától, vodkától és minden egyéb töménytől már a legkisebb mennyiségnél is rosszul vagyok tőle. Kérdezhetném én is, hogy mégis mi a jó a rövid italokban? De hülye kérdés, mert attól, hogy az én szervezetem még nem tolerálja még simán el tudom képzelni, hogy valakinek az adja meg az esti (vagy akár az egész napo) jókedvet és a hangulatot, a rövidezés. Szóval kár ilyeneken filozofálni, neked nem jött be, ennyi.
2020. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nincs itthon kultúrája. Ha kérdezném, szereted az édességet, mit válaszolnál? Attól függ milyet, mindenkinek más ízlik. Fűből is millió különbözőféle van, és mindenki máshogy reagál mindegyikre. Ha nem szereted, akkor ne szívj semmit, ilyen egyszerű.
2020. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

4/


Én is rendeltem már micro SD kártyát az aliexpresssről, mindenki agyon istenítette az eladót, hát nekem 10 kárytából 2 hamisat küldött, csak 8 működött kifogásstalanul.


Te ugyanígy járhattál az anyaggal amihez hozzájutottál.


Nem akarja az a díler, hogy a kliense legyél lehet nem bízik benned ezért szart adott, ez van. Lépj tovább.

2020. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legközelebb ne elszívd hanem főzz egy teát belőle, lehet nálad úgy ütne be.
2020. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Az a jó benne hogy nyugalmat ad. Végre nem kell foglalkozni a problémákkal.
2020. nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

9/


Azokkal egyébként se kell, ha nem tudod megoldani őket megvárnak vagy maguktól megoldódnak, vagy felhalmozódnak.


Elsősorban viszont kellene tudni különbséget tenni a problémák között, mi az ami a te problémád, és te általad rendberakható, mi az ami már nem csak rajtad múlik.


Plusz mindenkinek jár a nyugalom, ehhez viszont nem kell valami anyag, csak nap végén húzol fejben egy vonalat, félreteszel midnent a fejedben a telefont lenémítod stb és most akkor pihenés következik.


Ennyi!



Ehhez nem kell anyag, csak egy takaró meg párna.

2020. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!