Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerettek nikotinfüggők lenni?

Szerettek nikotinfüggők lenni?

Figyelt kérdés
Megéri nektek függőnek lenni, cserébe azzal az érzéssel, amit akkor kaptok amikor végre megkapja a nikotint a szervezetetek?

2020. dec. 3. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam hogy nem VALÓSZÍNŰ 🤦🏼‍♀️
2020. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon szeretek cigizni.

Igen annyira vagyok függő mint amennyire ez a kérdés provokatív

2020. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11#

minden ember máshogy reagál a dolgokra pl valaki 30 évig dohányzik semmi baja valaki 3 évig és meghal

Nem mondhatod hogy valószínű vagy nem valószínű ennek fényében

2020. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
10 évig cigiztem, szerettem. Terhes lettem,leszoktam egyik napról a másikra,majd mikor már nem szoptattam rágyújtottam, azt hittem annyira hiányzik, pedig nem is! Most úgy vagyok, ha kívánom rágyújtok, de van hogy napokig nem cigizek, vagy akár heteket. Szóval nem remegek a nikotinért,mégis szívom, ha úgy érzem kell. Ezek alapján nem érzem magam rosszul a függőség miatt, mert nem tartom magam annak. Ha kívánom a csokit is megeszem,mégsem annyira hogy zabáljam minden nap.
2020. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen(:
2020. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek cigizni, igen!

Mindig is erős dohányos voltam. Aztán ezt valaki vagy elfogadja vagy nem. A nők jellemzően nem...

2020. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!