Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha fél évet dohányoztam abból...

Ha fél évet dohányoztam abból lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben hat évig dohányoztam aztán letettem három évre amíg külföldön voltam. Már fél éve hazajöttem azóta dohányoztam. Most már elhagytam mert semmi örömet nem találtam benne. Szerintetek lehet ebből maradandó károsodás? Hogy tudom kivizsgáltatni magamat egy esetleges elváltozás elkerülése érdekében? Elvileg a mellkasröntgen nem a legmegfelelőbb


2020. dec. 4. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Légzés funkciós vizsgálat jól tudja nézni a tűdő kapacitást. Mellkas rtg is jó. EKG, labor. Jó hogy abbahagytad, gratulálok! Nagyon nehéz letenni, hatalmas függőség ez. Az én apukám nagy dohányos volt. Mezítlábas munkást szívott,nem keveset. 30.évig erős dohányos volt. Kezdett betegeskedni, lefogyni. Abbahagyta teljesen, persze nem volt könnyű. Ma már 90.éves! Ha akkor 50.évesen nem teszi le, akkor már rég nem él! Sosem késő abbahagyni. De jobb addig, amíg nincsenek vissza fordítható következmények.
2020. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem fog füstölni nem lesz gond.
2020. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es gondolom visszafordíthatATLAN következményekre gondolt.

Szerintem ha lett is valami, max. pár éven belül regenerálódsz teljesen. Ne cigizz :)

2020. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!